Zegary i budziki

Zegary i budziki

Minuta, po minucie czyli zegarki i budziki w roli głównej

Sortuj według:

Zegar słoneczny – ojciec wszystkich zegarów

Zegar, jak wiele innych użytkowanych przez nas codziennie artykułów, ma swoją niebanalną historię. Kto by pomyślał, że ten niezwykle funkcjonalny, designerski gadżet powstał ponad 3000 lat temu. To właśnie antyczny zegar słoneczny zapoczątkował ideę powstania wszelkiego rodzaju czasomierzy. Dzięki niemu w starożytności swobodnie odliczano czas, a umożliwiały to padające na nieruchomą wskazówkę promienie słoneczne, które w efekcie tworzyły wyraźny cień. W dzisiejszych czasach mamy możliwość użytkowania nowoczesnych, niezwykle designerskich zegarów, które to żyją trochę swoim, a trochę naszym życiem, skrupulatnie odliczając kolejne mijające godziny, dni i lata.

Minuta, po minucie czyli zegarki i budziki w roli głównej

Chociaż mówi się, że szczęśliwi czasu nie liczą, to my osobiście, choć do owych szczęśliwców zdecydowanie należymy, to z uwagi na to, jak czas nieuchronnie przemija z dnia na dzień, wolimy mieć nad nim kontrolę. Dzisiaj chyba nie wyobrażamy sobie perfekcyjnej organizacji dnia bez niesamowicie praktycznego zegarka. Pojęcie czasu tak bardzo przeniknęło do naszej codzienności, że nie wyobrażamy sobie sprawnego funkcjonowania bez narzuconych nam przez godziny i minuty norm. Wszędzie przecież umawiamy się "na godziny" - konkretne i sztywno wyznaczone godziny, które to dyscyplinują nas i tworzą plan każdego dnia. W konsekwencji umożliwia nam to nie tylko sprawną organizację naszych obowiązków, ale też racjonalne dzielenie doby tak, aby znaleźć czas również na przyjemności i relaks.

Bądź zawsze na czas – stylowy zegarek do Twojego domu

Nikt nie lubi spóźnialskich osób, prawda? Czas to często dla nas ogromnie cenna wartość, do której odnosimy się z należytym szacunkiem. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że współcześnie życie bez zegarków jest niemalże niemożliwe, dlatego zatroszczyliśmy się o to, aby w naszej ofercie znalazły się najbardziej unikatowe, stylowe i eleganckie, ale przede wszystkim ponadczasowe zegary i budziki. Różnorodne, przystające do aktualnych trendów wzory dadzą Państwu dużą swobodę aranżacyjną i sprawią, że oferowane przez nas zegary – zarówno ścienne, jak i wiszące - umiejętnie odnajdą się w domowych wnętrzach.