PoprzedniaNastępna
Oglądasz

Do jakich wnętrz szezlong będzie pasował najlepiej?

Do jakich wnętrz szezlong będzie pasował najlepiej?

 
Szezlong to bez wątpienia mebel, który nie w każdej stylistyce, a już z pewnością nie na każdym metrażu odnajdzie się równie dobrze. Dla niektórych problematyczne okazuje się jednak również jego zastosowanie w kontekście pomieszczeń o różnym przeznaczeniu. Dlatego dzisiaj podpowiadamy, do jakich wnętrz szezlong będzie pasował najlepiej.
 
Salon lub pokój dzienny – to zdecydowanie pomieszczenia, w aranżacji których szezlong pojawia się najczęściej. Na ogół w towarzystwie sofy, stanowiąc dopełnienie znajdujących się w pokoju mebli wypoczynkowych.
Sypialnia – raczej kobieca, niż należąca do prawdziwego mężczyzny, ale kto wie… Tutaj z pewnością wskazany jest znaczny metraż do zagospodarowania, więc jest to propozycja, na której zastosowanie mogą sobie pozwolić nieliczni. 
Reprezentacyjny gabinet – niektóre zawody kładą szczególny nacisk na kwestie wizerunkowe. A tak się składa, że stylowy barek, elegancka otomana albo szezlong to bez wątpienia oryginalne elementy wystroju wnętrza, które już na pierwszy rzut oka dodać mu mogą prestiżu.
Aranżacje tarasowo-ogrodowe – w tym przypadku szczególnie wskazane są nowoczesne szezlongi wykonane z odpornych na warunki atmosferyczne tworzyw sztucznych. Zdecydowanie nie próbujcie tego z szezlongami tapicerowanymi pluszem lub innymi pokryciami tkaninowymi…
 

Popularne kategorie

Kliknij i zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

PoprzedniaNastępna
Oglądasz

Do jakich wnętrz szezlong będzie pasował najlepiej?