PoprzedniaNastępna
Oglądasz

Jak dopasować szafkę RTV do naszych potrzeb?

Jak dopasować szafkę RTV do naszych potrzeb?

 
  • Ilość półek, szuflad lub szafek – dostępne obecnie na rynku szafki RTV występują w wielu wariacjach, zarówno pod kątem formy, jak i dodatkowych opcji przechowywania. Przed rozpoczęciem poszukiwań mebla idealnego do Twego wnętrza i potrzeb, zastanów się dobrze, co oprócz telewizora chcesz na nim lub w jego wnętrzu ulokować, jak również które z tych przedmiotów zostaną wyeksponowane, a które powinny zostać poza zasięgiem wzroku i w bezpiecznym ukryciu. Krótko mówiąc – upewnij się, że wybrany przez Ciebie model oferuje odpowiednią ilość powierzchni służącej do przechowywania, adekwatną do zapotrzebowania domowników.

 

  • Mobilne szafki RTV z kółkami umożliwiającymi szybką zmianę lokalizacji mebla i telewizora – to rozwiązanie, które może znaleźć zastosowanie w salonach, w których pojawia się więcej niż jeden wariant miejsca, z którego oglądamy telewizję (przykładowo: pomieszczenie pełniące łączoną funkcję salonu i jadalni, gdzie telewizję zdarza nam się oglądać nie tylko w części wypoczynkowej, ale również w trakcie siedzenia przy stole).

 

  • Odpowiednio perforowane otwory na kable w tylnym panelu szafki – to istotny atrybut mebla, jeżeli oprócz telewizora planujemy ulokować w jego obrębie również inne urządzenia z okablowaniem. Dzięki zakupowi szafki RTV z takim rozwiązaniem, wszystkie przewody będą bardziej uporządkowane, co na pewno jest o wiele bardziej funkcjonalne i wygląda dużo estetyczniej niż chaotyczna plątanina kabli.
 
PoprzedniaNastępna
Oglądasz

Jak dopasować szafkę RTV do naszych potrzeb?