PoprzedniaNastępna
Oglądasz

Kolekcja DOT szara

Szare meble skandynawskie, w których już na pierwszy rzut oka widoczna jest funkcjonalność i zamiłowanie do ponadczasowej estetyki.

Jeżeli klasyczne zestawienie bieli z drewnem zdążyło Wam się już nieco znudzić, to te szare meble skandynawskie mogą się okazać całkiem interesującą alternatywą. Dla dębowego drewna w naturalnym kolorze również znalazło się tutaj miejsce…
To projekt szwedzkiej marki Tenzo, czyli jak zwykle w jej przypadku liczyć możecie na charakterystyczne dla stylu skandynawskiego połączenie prostoty, funkcjonalności i przytulności. To meble dedykowane w szczególności aranżacjom salonowym i jadalnianym, choć licznie występujące tutaj komody poradzą sobie również w pomieszczeniach o innym zastosowaniu. Z jednej strony jest tutaj ponadczasowo, z drugiej jednak nieco nowocześnie – te szare meble skandynawskie to idealny przykład tego, że nawet klasyka wymaga czasem świeżego spojrzenia i lekkiej reinterpretacji.

Kolekcja DOT Szara

Kolekcja Dot w wersji szarej stworzona przez markę Tenzo to prawdziwa gratka dla wielbicieli prostych i nowoczesnych form.

Szukasz idealnych mebli do Twojej jadalni?

Szukasz idealnych mebli do Twojej jadalni?

Zaproś szarą Dot do swojego domu!

Idealna także do salonu

Idealna także do salonu

..przekonaj się sam!

Dbałość nawet o najmniejsze detale

Dbałość nawet o najmniejsze detale

..dla wymagających

PoprzedniaNastępna
Oglądasz

Kolekcja DOT szara