PoprzedniaNastępna
Oglądasz

Rodzaje barków

II część: Rodzaje barków

 
 

Barki i szafy barowe z ukrytymi schowkami

W przypadku ograniczonej przestrzeni i metrażu, jak również w sytuacjach, gdy zależy nam na przechowywaniu trunków w jednym miejscu, a w dodatku najlepiej „pod kluczem” i nie na widoku, polecane są zamykane barki i szafy barowe. Wystarczy otworzyć drzwiczki i zawartość od razu staje się dostępna, po zamknięciu blat może służyć jako dodatkowa przestrzeń do serwowania drinków, a w przypadku dołożenia hokerów lub stołków barowych nawet jako dodatkowe miejsce do siedzenia. 
 
Warta rozważenia jest również opcja z mobilnymi kółeczkami (nie występująca u wszystkich mebli z tej podkategorii), która pozwoli na przemieszczenia mebla, a tym samym wyposażenia, które zawiera, w sposób szybki i wygodny. 
 

Barki i wózki barowe z całkowicie lub częściowo odkrytą ekspozycją

 
Jeżeli jesteśmy szczęśliwcami dysponującymi sporym metrażem, w dodatku z wyraźnie wydzieloną przestrzenią przeznaczoną do konsumpcji i rozrywki, w naszym wypadku idealnie sprawdzi się barek lub wózek z całkowicie lub częściowo odkrytą powierzchnią, służącą jednocześnie do przechowywania i ekspozycji. Takie rodzaje barków to rozwiązanie, które poza oczywistą funkcją praktyczną i użytkową, pozwoli również na wyeksponowanie pięknych kieliszków czy pochwalenie się długo gromadzoną kolekcją napitków, równocześnie wnosząc do wnętrza dodatkowe walory estetyczne i oryginalnie je dekorując. Taka forma, z uwagi na swój otwarty charakter, może również stanowić dodatkową zachętę do samoobsługi, sprawiając, że goście poczują się swobodniej, a atmosfera od razu się rozluźni. Zdecydowana większość tego typu barków jest mobilna, co w przypadku imprezy, na której bawi się wiele osób, jest wartością mile widzianą i niezwykle pożyteczną.
 

Wybierz barek w swoim ulubionym stylu

PoprzedniaNastępna
Oglądasz

Rodzaje barków