PoprzedniaNastępna
Oglądasz

Skrzynie i ich różne funkcje

Skrzynia do przechowywania i nie tylko

Skrzynia do przechowywania pościeli kojarzona jeszcze z domu dziadków? Też. Teraz to już jednak mebel, który nie każdemu kojarzy się aż tak jednoznacznie. Bo skrzynie nie jedną mogą mieć funkcję… A jakie mianowicie?
 
Skrzynia do przechowywania – funkcja znana od pokoleń, teraz jednak coraz chętniej wykorzystywana nie tylko w zaciszu (i ukryciu) sypialni czy strychu, ale i w pomieszczeniach o innym charakterze. Skrzynia na zabawki w uroczym pokoiku dziecka, skrzynia w przedpokoju z powodzeniem zastępująca klasyczną szafkę na buty – a to jeszcze wcale nie koniec jej możliwych zastosowań…
 
Skrzynia jako stolik kawowy – zwłaszcza te drewniane, o gładkich blatach sprawdzą się w tej roli idealnie. A dodatkowo nadal przecież możemy korzystać z opcji przechowywania, którą taka skrzynia niezmiennie oferuje.
 
Skrzynia jako ławka – dodatkowe siedzisko przyda się przecież w wielu miejscach. W sypialni, pokoju dziecka, przedpokoju, a nawet w salonie.
 
Skrzynia jako dekoracja – walory praktyczno-użytkowe to jedno, warto jednak pamiętać również o walorach dekoracyjnych, które skrzynie ze sobą niosą. To niewątpliwie oryginalny akcent wystroju wnętrz, który z pewnością nie zalicza się do stałych bywalców współczesnych aranżacji, warto zatem skorzystać z niego, jeśli tylko zależy nam na wnętrzu, któremu trudno zarzucić sztampę i przewidywalność.
PoprzedniaNastępna
Oglądasz

Skrzynie i ich różne funkcje