PoprzedniaNastępna
Oglądasz

Tradycyjne skrzynie - nie tylko do klasycznych wnętrz

Tradycyjne skrzynie nie tylko do klasycznych wnętrz

Jeżeli w swych wnętrzach stawiacie na przykuwające uwagę elementy wystroju, to tradycyjne skrzynie mają spore szanse okazać się właśnie tym, czego potrzebujecie. Zwłaszcza że obecnie potrafią one przybrać wcale już nie tak do końca tradycyjne oblicze…
 
Skrzynie w stylu kolonialnym – na początku jednakże pozostaniemy przy tradycji. Skórzane skrzynie inspirowane kuframi podróżnymi niczym z powieści „W 80 dni dookoła świata”, to propozycja, która wpisze się w wiele aranżacji wnętrz – począwszy od vintage, poprzez styl industrialny, na wielu współczesnych wnętrzach kończąc.
 
Skrzynie w stylu retro i vintage – nadgryzione zębem czasu, w wyblakłych kolorach, bazujących przede wszystkim na neutralnych barwach ziemi. Z powodzeniem sprawdzą się w eklektycznych wnętrzach, gdzie stare harmonijnie sąsiaduje z nowym.
 
Skrzynie w stylu skandynawskim – jak zwykle w przypadku tej stylistyki jest prosto i na mocno drewnianą nutę. To także propozycja dla tych, dla których niewyszukany styl jest równie istotny, co i wysokie walory praktyczno-użytkowe.
 
Skrzynie w stylu glamour – tutaj barokowy blichtr łączy się z nowoczesnym blaskiem i wyrafinowaną elegancją. Wyraźnie kobieca estetyka, w której oprócz błyszczących dżetów nie brak również pluszowych tapicerek.
PoprzedniaNastępna
Oglądasz

Tradycyjne skrzynie - nie tylko do klasycznych wnętrz