PoprzedniaNastępna
Oglądasz

Skrzynie - w jakich pomieszczeniach się sprawdzą?

Skrzynia – w jakich pomieszczeniach sprawdzi się najlepiej?

Czasy, gdy skrzynia skrywana była w sypialni (a nawet na strychu) na szczęście należą już do zamierzchłej przeszłości. Dzisiaj skrzynie poczynają sobie dużo odważniej, wkraczając na salony i nie tylko tam. Gdzie zatem warto wykorzystać skrzynię jako element wystroju wnętrza?
 
Salon – tutaj w szczególności dobrze zaprezentuje się w roli oryginalnego stolika kawowego. Jeżeli jednak zamierzacie ją w tym charakterze wykorzystać, pamiętajcie, że musi to być model o gładkim i stabilnym blacie.
 
Sypialnia – nikt przecież nie powiedział, że czerpane z przeszłości wzorce są złe… Skrzynia w sypialni z powodzeniem wykorzystana może zostać do przechowywania pościeli i koców, nic nie stoi również na przeszkodzie, aby w razie potrzeby służyła jako dodatkowe miejsce do siedzenia.
 
Pokój dziecka – jeżeli wędrujące po całym pokoju zabawki Waszych pociech doprowadzają Was do szewskiej pasji, to może warto zainwestować w taką (prawie) piracką skrzynię skarbów?
 
Przedpokój – skrzynia sprawdzi się tutaj nie tylko jako oryginalny zamiennik szafki na buty. Równie ochoczo zaopiekuje się naszymi torebkami czy zimowymi czapkami i rękawiczkami. Również tutaj warto korzystać z niej jako ławki -  okaże się to w szczególności przydatne w trakcie zakładania wysokiego obuwia.
PoprzedniaNastępna
Oglądasz

Skrzynie - w jakich pomieszczeniach się sprawdzą?