Karta Stałego Klienta

Zapraszamy do programu lojalnościowego sfmeble.pl! Zdobądź naszą Kartę Stałego Klienta, zbieraj punkty za zakupy i ciesz się prezentami, które już na Ciebie czekają.

Kto może zostać posiadaczem naszej Karty Stałego Klienta?

  • Do programu przystąpić mogą wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.
  • W celu przystąpienia do programu, należy dokonać zakupów za łączną kwotę minimum 10 tysięcy złotych lub dokonać jednorazowo zakupu za minimum 5 tysięcy złotych.

Zasady otrzymania Karty Stałego Klienta:

  • Po spełnieniu kryteriów uczestnictwa, należy złożyć wniosek o wydanie karty, wypełniając formularz umieszczony na stronie internetowej karta.sfmeble.pl lub wypełniając go w punkcie odbioru (ul. Warszawska 7, Węgrzce k/Krakowa).
  • Na podstawie analizy transakcji, Uczestnik może również otrzymać propozycję przystąpienia do programu drogą telefoniczną bądź elektroniczną. W takim przypadku musi wyrazić zgodę na otrzymanie Karty Stałego Klienta i uczestniczenia w programie oraz przesłać wypełniony formularz rejestracyjny.

Korzyści z posiadania Karty Stałego Klienta:

  • Za zakupy dokonane przy użyciu Karty Stałego Klienta (tj. po zalogowaniu się na Konto Uczestnika lub okazaniu Karty Stałego Klienta w punkcie odbioru) każdy Uczestnik otrzymuje punkty lojalnościowe, które następnie będzie można wymienić na bon uprawniający do zakupów bezgotówkowych. Dostępne bony zakupowe będą miały nominały: 5 zł, 20 zł, 50 zł, 200 zł i 500 zł (1 pkt=1 zł).
  • Każda wartość zakupów jest przeliczana wg paragonów lub faktur w proporcji 1/20, czyli za przykładowy zakup w wysokości 100 zł przysługuje 5 pkt. Aktywacja punktów następuje w terminie do 14 dni liczonych od daty zakupu.
  • Aktualny katalog produktów, na które można wymienić posiadane bony, wraz z informacjami dotyczącymi wymaganej do ich otrzymania ilości punktów, jest zawsze dostępny po zalogowaniu na indywidualne konto pod adresem karta.sfmeble.pl.

Jeżeli już teraz spełniasz warunki przystąpienia do programu, a nie jesteś jeszcze posiadaczem naszej Karty Stałego Klienta, wejdź na stronę karta.sfmeble.pl i zarejestruj się lub zadzwoń pod numer 12 38 48 748 i zamów swoją kartę.

Szczegółowe informacje dotyczące programu lojalnościowego i Karty Stałego Klienta znajdują się w zamieszczonym poniżej Regulaminie.