MISJA I WIZJA

Szeroki wybór i różnorodność – bo każdy ma prawo do bycia sobą

Nie oceniamy. Nie negujemy potrzeb i indywidualnych preferencji. Nie bawimy się w bycie alfą i omegą dopuszczalnego stylu. Jedynie podpowiadamy. Jeśli nas o to poprosisz. Bo to Ty jesteś panem swego domu i masz prawo żyć i urządzić go po swojemu. Naszym zadaniem jest tylko dostarczyć Ci odpowiednich do tego celu narzędzi. Dlatego stawiamy na różnorodność, nie tylko w kwestii stylistyki, ale i szerokich możliwości aranżacji i formy przeznaczenia. Dajemy Ci wybór i okazję do stworzenia idealnej dla Ciebie przestrzeni życiowej. Czy będzie ona miała posmak prostoty i funkcjonalności w skandynawskim stylu? Industrialną surowość inspirowaną przedwojennymi manufakturami? Czy może hollywoodzki klimat glamour? To już wyłącznie Twoja decyzja. Gwarantujemy jednak, że z nami zrealizujesz każdy swój pomysł wystroju wnętrza, sprawiając, że mieszkanie stanie się wreszcie prawdziwym domem. Domem dla Ciebie i Twojej rodziny. Psa, kota i kanarka. Będzie funkcjonalnie i stylowo, tak jak lubisz – w dokładnie Twoim stylu.

Stale w ruchu - w poszukiwaniu nowych inspiracji

Nie lubimy monotonii. Ty też? Zatem witamy w naszym gronie. Gronie osób, które nieustannie poszukują nowych inspiracji, nie lubiąc tracić życia na nudę i przytłaczającą rutynę. Poszukujemy dla Ciebie nowych pomysłów i rozwiązań. Czasem znajdujemy je w ofercie dobrze już znanych na międzynarodowych rynkach firm, czasem wśród dopiero wkraczających na rynek, ale już na pierwszy rzut oka wiele obiecujących marek. I naprawdę dobrze się przy tym bawimy. Chcielibyśmy, abyś Ty również poczuł tą pozytywną energię i dał się ponieść inspiracjom, których codziennie poszukujemy z myślą właśnie o Tobie.

Człowiek i szacunek – zawsze na pierwszym miejscu

Szanujemy Twoje prawo do indywidualności i wyboru. Twój czas też. Dlatego oddajemy do Twojej dyspozycji nas – nasz sklep, naszą stronę, nasze zaangażowanie i starania, aby wizyta i zakupy u nas budziły wyłącznie pozytywne emocje i skojarzenia. Nasze drzwi zawsze stoją dla Ciebie otworem. Masz ochotę na zakupy o czwartej nad ranem? Zapraszamy – wpadaj kiedy tylko masz na to ochotę. Dla Ciebie i Twojej satysfakcji jesteśmy w stanie zrobić naprawdę dużo. Dlaczego? Bo…

to właśnie my – sfmeble.pl