Stoły barowe

Stoły barowe

Stół barowy to z oryginalny pomysł na wnętrze. Wdrażanie aranżacyjnych rozwiązań zaczerpniętych z prywatnych mieszkań do wnętrz restauracji, kawiarni czy barów jest coraz częściej wykorzystywanym rozwiązaniem, które sprzyjać ma stworzeniu przytulnej atmosfery i kojarzącego się z domem ciepłego klimatu.

Sortuj według:Sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy dla Ciebie
 

Stół barowy – pomysł na ciekawe wnętrze

Wdrażanie aranżacyjnych pomysłów zaczerpniętych z prywatnych mieszkań do wnętrz restauracji, kawiarni czy barów jest coraz częściej wykorzystywanym rozwiązaniem, które sprzyjać ma stworzeniu przytulnej atmosfery i kojarzącego się z domem ciepłego klimatu. Nikt jednak nie powiedział, że ten trend nie może być z sukcesem wykorzystywany w drugą stronę, co udowadniają coraz częściej goszczące w naszych domach stoły barowe. Wyposażony w mały i wysoko umieszczony blat, stół barowy okazuje się być idealnym elementem wystroju domowych wnętrz wszędzie tam, gdzie mile widziane jest oryginalne wzornictwo, któremu trudno zarzucić sztampę i rutynę. Wbrew pozorom stoły barowe to meble, które nie są dedykowane wyłącznie nowoczesnym wnętrzom – spójrzcie tylko do naszej oferty, a przekonacie się, że dla miłośników nieco bardziej klasycznego wzornictwa również znajdzie się tutaj coś satysfakcjonującego. Faktycznie sporo tu nowoczesnych modeli w wykończeniu na wysoki połysk czy szklanych blatów wspartych na metalowych nóżkach, ale równocześnie nie brak klasycznego drewna, które świetnie wkomponuje się nie tylko w uniwersalny styl skandynawski, ale i całą gamę współczesnych aranżacji wnętrz.

Stoły barowe – idealne meble do niewielkich pomieszczeń

Jeżeli zmagacie się doświadczaną przez wielu zmorą małego metrażu, stół barowy to zdecydowanie coś, z czym powinniście się bliżej zaprzyjaźnić, bo to mebel o zdecydowanie uniwersalnym charakterze i wielu możliwościach zastosowania. Stoły barowe nie tylko dobrze sprawdzą się w niewielkich kuchniach czy aneksach kuchennych, ale i w oszczędnych pod względem przestrzeni salonach, gdzie z powodzeniem zastąpią tradycyjny, pełnometrażowy stół jadalniany, oferując nie mniejszy komfort spożywania posiłków. Stół barowy w komplecie z odpowiednio dopasowanymi pod kątem wysokości hokerami lub krzesłami barowymi to rozwiązanie, które być może nie zadowoli w pełni konserwatywnych tradycjonalistów, ale jeśli tylko jesteście osobami, ceniącymi sobie rozwiązania ergonomiczne i praktyczne, z pewnością ma spore szanse, aby skraść Wam serce i na dłużej zagościć w Waszych (w szczególności tych niewielkich) wnętrzach.