Szafki RTV w stylu awangardowym

Dzięki zastosowanym barwom oraz detalom wyproszą z salonu nudę i monotonię.

Sortuj według:

Szafki pod telewizor w stylu awangardowym

Rozsądnie dobrana szafka RTV to podstawa udanej i dobrze zaplanowanej aranżacji pokoju dziennego. Posiadający liczne walory estetyczne i użytkowe mebel od wielu lat z powodzeniem służy ekspozycji sprzętu multimedialnego. Dzięki niemu możemy w komfortowych warunkach odbywać filmowe podróże, słuchać muzyki czy oglądać interesujące nas programy rozrywkowe. Awangardowa szafka RTV daje nam nieocenioną swobodę przechowywania akcesoriów codziennego użytku, jak i rodzinnych pamiątek czy okazałych kolekcji filmów. Pomocny w tym celu jest zarówno szeroki blat, jak i praktyczne półki oraz szuflady, które z łatwością mieszczą dekoracyjne ozdoby czy podręczne drobiazgi.

Czym się kierować przy wyborze szafki pod telewizor?

Najważniejszym aspektem, który obowiązkowo musimy wziąć pod uwagę są wymiary szafki. Miejmy na uwadze, że prawidłowo dobrana szafka pod telewizor powinna posiadać około 50 cm wysokości - dzięki temu stojący na niej telewizor będzie znajdować się na wysokości wzroku użytkownika. Do wyboru w tym zakresie mamy szafki RTV w stylu awangardowym stojące i wiszące, które ze względu na swoje gabaryty będą dobrze spełniały swoje zadania w różnych wnętrzach. Stojąca szafka pod telewizor najlepiej odnajdzie się w dużym i przestronnym pokoju dziennym – jej gabaryty nie przytłoczą pomieszczenia, a przy tym sprawią, że szafka będzie stanowić stylowy i funkcjonalny element aranżacji. Awangardowa szafka RTV wisząca będzie natomiast idealnym rozwiązaniem dla małometrażowych salonów. Jej ergonomiczne rozmiary pozwolą na przemyślane rozplanowanie umeblowania i optymalne wykorzystanie posiadanego miejsca.

Szafki RTV w stylu awangardowym – design też jest ważny

Szafka pod telewizor to mebel, który powinien korespondować ze stylem i charakterem wnętrza. Znaczenie w tym względzie ma zarówno barwa, materiał, jak i forma wykonania mebla. Wśród oferowanych przez producentów modeli z łatwością możemy znaleźć szafki pod telewizor o klasycznych kształtach wytworzone z rozmaitych materiałów, takich jak: drewno, płyta mdf, czy metal. Wykorzystane do ich wykończenia eklektyczne detale i barwne mozaiki pozwalają z sukcesem aranżować je w inspirowanych stylem awangardowym wnętrzach. Do wyboru w tym zakresie mamy szafki pod telewizor w stylu awangardowym z szufladami, których fronty zostały ozdobione m.in. krowim futrem, orientalnymi ornamentami, czy wyrazistymi geometrycznymi wzorami.