sfmeble.pl w liczbach

sfmeble.pl i zadowoleni Klienci

Od początku swej działalności staramy się, aby zakupy u nas wiązały się wyłącznie z przyjemnością, zarówno w kwestii szerokiej i różnorodnej oferty, standardów obsługi klienta, jak i tempa realizacji zamówień. Do tej pory zaufało nam ponad 70 tysięcy osób.

sfmeble.pl i szeroka oferta

Sukcesywnie pracujemy nad poszerzaniem naszego asortymentu – w naszej ofercie znajduje się już:

  • ponad 11 tysięcy mebli
  • prawie 3 tysiące lamp
  • ponad 11 tysięcy akcesoriów i dodatków wystroju wnętrz

sfmeble.pl i Producenci

Stawiamy na różnorodność i szeroki wybór także w kwestii dostawców, z którymi współpracujemy. To zarówno uznane i rozpoznawalne na międzynarodowym rynku marki zagraniczne, jak i designerskie marki polskie, które zachwyciły nas swoimi kreatywnymi i oryginalnymi projektami. W naszej obecnej ofercie znajdują się już produkty autorstwa 57 marek.

sfmeble.pl i social media

Inspirujemy nie tylko na naszej stronie internetowej – liczba fanów naszego profilu na Facebooku sięga już prawie 48 tysięcy osób.

sfmeble.pl i promocje

Staramy się dostosowywać swoją ofertę do możliwości finansowych jak największego grona odbiorców. Liczba dotychczas zorganizowanych akcji rabatowych i promocyjnych: niepoliczalna…

sfmeble.pl i Pracownicy

A wszystko to nie byłoby możliwe bez naszego stale powiększającego się i zaangażowanego zespołu, w którego skład wchodzi już prawie 80 osób.