SPONSORING

Pomimo stosunkowo młodego wieku, mamy już za sobą pierwsze kroki w obszarze sponsoringu. Szczególnie bliskie są nam tematy społeczne, zwłaszcza sponsoring sportowy dedykowany edukacji sportowej pośród dzieci i młodzieży. Staramy się sukcesywnie wspierać działania mające na celu propagowanie sportu, aktywności fizycznej i zdrowej konkurencji opartej o zasady fair play, zwłaszcza jeśli dotyczą one najmłodszych członków naszej lokalnej społeczności. Jako zwolennicy zdrowego i aktywnego stylu życia, chcielibyśmy, aby te wartości stały się powszechnym nawykiem, a czym skorupka za młodu nasiąknie… Z tych właśnie powodów nieobce są nam działania sponsoringowe związane z imprezami sportowymi dla dzieci i młodzieży, jak chociażby turniej tenisowy z okazji 50-lecia Krakowskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego, zorganizowany dla młodzieży w wieku 12-14 lat, gdzie byliśmy sponsorami nagród dla zwycięzców oraz upominków dla pozostałych uczestników.

Relację z tego wydarzenia możecie przeczytać tutaj www.ksos.pl/turniej_tenisa_ziemnego

Jak to jednak w naszym wypadku bywa, stawiamy na różnorodność, zatem i tutaj nie mogło być inaczej. Poza edukacją sportową, w sferze naszych sponsoringowych zainteresowań znajdują się także inne bliskie nam (również prywatnie) tematy, jak choćby design i blogosfera. Stąd nie wahaliśmy się długo, gdy pojawiła się propozycja sponsoringu konkursu Blog Roku 2013. Mieliśmy przyjemność zostać jednym ze sponsorów zarówno nagród głównych oraz wyróżnień, jak również fundatorem jednej z nagród specjalnych, w której to kategorii byliśmy równocześnie jurorem. Nasz w pełni przemyślany i jednomyślny wybór padł na bloga My Pink Plum, którego autorką jest mieszkająca w Warszawie Magda Mirkowicz.

Co Magda w ramach nagrody wybrała z naszej oferty? Możecie zobaczyć tu www.mypinkplum.pl/komody-wieloszufladkowe-actona.html) i tu www.mypinkplum.pl/salon-w-stylu-glamour-krolewski-tron.html.