NASZE ZAANGAŻOWANIE

 

CSR

  • Budowanie pozytywnych relacji z Klientami, opartych na uczciwości i szacunku?
  • Współpraca z producentami, dla których kwestie związane z poszanowaniem i ochroną środowiska naturalnego mają duże znaczenie?
  • Tworzenie przyjaznego środowiska pracy z troską o równowagę pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym?

Też. Ale społeczna odpowiedzialność biznesu w wykonaniu sfmeble.pl to znacznie więcej. To także zaangażowanie w ważną dla nas tematykę o charakterze prospołecznym, ukierunkowaną przede wszystkim na lokalne otoczenie. Bo liczą się dla nas nie tylko satysfakcja i profity z wykonywanej pracy, ale i możliwość wspierania inicjatyw, które są bliskie naszym prywatnym przekonaniom i filozofii życia.

 

SCHRONISKA

Nie da się ukryć, że jesteśmy zwierzolubni. Nawet bardzo. Zwierzaki w domu? Obowiązkowo! W naszych biurach też zresztą są dosyć częstymi bywalcami, rozpieszczane do granic możliwości. Dlatego w trakcie ustalania planów finansowych było dla nas oczywistą oczywistością, że w części dotyczącej wydatków, pewna pula środków powinna być rezerwowana na cele związane z pomocą dla zwierząt, do których los nie uśmiechnął się tak szeroko, jak do naszych własnych. Spośród wielu docenianych przez nas za wysiłek i poświęcenie fundacji i stowarzyszeń, szczególnie bliską pozostaje nam Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych – obiecujemy, będą jeszcze następne przesłane palety z ręcznikami dla podopiecznych! Staramy się również wspierać akcje związane z pomocą medyczną dla zwierząt, które ucierpiały wskutek agresji i ludzkiej przemocy. Nie potrafimy przechodzić obojętnie obok takiej krzywdy, dlatego z pełną odpowiedzialnością możemy zapewnić, że to nie jest ostatnie nasze słowo w tym temacie…

 

SPONSORING

Pomimo stosunkowo młodego wieku, mamy już za sobą pierwsze kroki w obszarze sponsoringu. Szczególnie bliskie są nam tematy społeczne, zwłaszcza sponsoring sportowy dedykowany edukacji sportowej pośród dzieci i młodzieży. Staramy się sukcesywnie wspierać działania mające na celu propagowanie sportu, aktywności fizycznej i zdrowej konkurencji opartej o zasady fair play, zwłaszcza jeśli dotyczą one najmłodszych członków naszej lokalnej społeczności. Jako zwolennicy zdrowego i aktywnego stylu życia, chcielibyśmy, aby te wartości stały się powszechnym nawykiem, a czym skorupka za młodu nasiąknie… Z tych właśnie powodów nieobce są nam działania sponsoringowe związane z imprezami sportowymi dla dzieci i młodzieży, jak chociażby turniej tenisowy z okazji 50-lecia Krakowskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego, zorganizowany dla młodzieży w wieku 12-14 lat, gdzie byliśmy sponsorami nagród dla zwycięzców oraz upominków dla pozostałych uczestników.

Relację z tego wydarzenia możecie przeczytać tutaj www.ksos.pl/turniej_tenisa_ziemnego

Jak to jednak w naszym wypadku bywa, stawiamy na różnorodność, zatem i tutaj nie mogło być inaczej. Poza edukacją sportową, w sferze naszych sponsoringowych zainteresowań znajdują się także inne bliskie nam (również prywatnie) tematy, jak choćby design i blogosfera. Stąd nie wahaliśmy się długo, gdy pojawiła się propozycja sponsoringu konkursu Blog Roku 2013. Mieliśmy przyjemność zostać jednym ze sponsorów zarówno nagród głównych oraz wyróżnień, jak również fundatorem jednej z nagród specjalnych, w której to kategorii byliśmy równocześnie jurorem. Nasz w pełni przemyślany i jednomyślny wybór padł na bloga My Pink Plum, którego autorką jest mieszkająca w Warszawie Magda Mirkowicz.

Co Magda w ramach nagrody wybrała z naszej oferty? Możecie zobaczyć tu www.mypinkplum.pl/komody-wieloszufladkowe-actona.html) i tu www.mypinkplum.pl/salon-w-stylu-glamour-krolewski-tron.html.