Actona – nowości meblowe prosto z Danii

Actona – nowości meblowe prosto z Danii 1
HTML Editor - Full Version

To już kolejny sezon, gdy w salonowych aranżacjach niepodzielnie królują tapicerki z różnego rodzaju materiałów pluszowych. Aksamitne sofy, narożniki w welwetowym pokryciu, krzesła tapicerowane welurem – ten trend zyskuje sobie sympatię coraz większej liczby marek. Również projektanci duńskiej Actony nie pozostali obojętni na jego wdzięki – wśród tegorocznych nowości meblowych tej marki, plusze bezapelacyjnie znajdują się w ścisłej czołówce.

Pośród najnowszych propozycji sof i foteli marki Actona, znajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy inspiracji zaczerpniętych ze stylistyki retro (subtelnie opływowe kształty, dekoracyjne pikowania zdobiące siedziska i oparcia), jak i nowoczesnej prostoty (geometryczne, oszczędne w formie korpusy, smukłe metalowe nóżki). W kwestii kolorystyki dominują natomiast szalenie modne zielenie (zwłaszcza odcień butelkowy), granaty, antracyt i brudny róż.

Warto również zwrócić uwagę na lansowane przez Actonę propozycje stolików kawowych. Jeżeli lubicie loftowo-industrialne klimaty, na pewno spodobają Wam się modele z drewnianymi blatami ustawionymi na minimalistycznych podstawach z metalu (najczęściej w czarnym wykończeniu). Jeśli natomiast bliżej Wam do eleganckich rozwiązań, zapewne bardziej do gustu przypadną Wam stoliki kawowe z marmurowymi blatami.

Actona – nowości meblowe prosto z Danii 2
2
2
Actona – nowości meblowe prosto z Danii 3
2
Actona – nowości meblowe prosto z Danii 4
Zobacz kolejne 9 produktów Pokaż więcej 39 9 30 2
Actona – nowości meblowe prosto z Danii 5
2
Actona – nowości meblowe prosto z Danii 6
2

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl