Przybory szkolne
Twój wybór: Usuń wszystko

Przybory szkolne (3 produktów)

od najnowszych
  • od najnowszych
  • od najpopularniejszych
  • od najtańszych
  • od najdroższych
  • Wyprzedaż
Twój wybór:
Filtry
Materiał
Motyw
Kolor
Cena
-
Producent
Produkty w promocji
Wysokość
-
Szerokość
-


Artykuły szkolne dla dzieci i młodzieży

Stworzenie pięknej i praktycznej wyprawki dla ucznia to niełatwe zadanie. Rodzice muszą w tym względzie wziąć pod uwagę zarówno funkcjonalność akcesoriów szkolnych, jak i preferencje estetyczne swojej pociechy. Kształty, wzory czy kolorystyka to ważne kwestie nie tylko ze względu na walory wizualne, ale i wygodę użytkowania, która w największym stopniu odpowiada za efekty działań dziecka.

Szukacie artykułów szkolnych online? W naszej ofercie znajdziecie wszystko, czego potrzebuje zaczynający szkolną przygodę pierwszoklasista, jak i dorastający nastolatek. Piórniki, worki na buty czy przyborniki na długopisy – w dziale tym spotkacie przybory szkolne i akcesoria dla dzieci, które uprzyjemnią Waszemu brzdącowi czas spędzany w szkolnych murach.

W sąsiednich działach czekają na Was także biurka dla dzieci i krzesła dziecięce, które posiadają pomysłowe udogodnienia i są świetnie przystosowane do możliwości fizycznych dziecka. Współpracujący z nami producenci zadbali o to, abyście mieli duży wybór zarówno w zakresie dostępnych wzorów, materiałów, jak i kolorystyki. Nie wiecie jakie przybory do szkoły najlepiej spełnią oczekiwania Waszej pociechy? W takim razie czytajcie dalej, bo w kolejnej części tekstu odpowiemy na pytanie, w jaki sposób skompletować wyprawkę dla 7-letniego dziecka.

Wybieramy przybory szkolne dla pierwszoklasisty

Rozpoczęcie edukacji wczesnoszkolnej to duże przeżycie dla każdego dziecka. Nowe obowiązki i nowe środowisko – szkoła stawia przed maluchami wiele wyzwań, które mogą wywoływać w nich obawy o to, co do tej pory było im obce i nieznane. Między innymi dlatego należy dołożyć starań, aby przygotowywana przez nas wyprawka nie wywoływała sytuacji stresowych i nie wprowadzała maluchów w dodatkowe zakłopotanie podczas szkolnych zajęć. Jakie rzeczy szkolne powinny pojawić się w tornistrze małego ucznia? Podstawą każdej wyprawki będzie oczywiście ołówek (najlepiej o średniej twardości) i potrafiąca go dokładnie zetrzeć gumka. Dzięki nim dziecko będzie mogło swobodnie robić notatki na lekcji i łatwo korygować pomyłki jakie powstaną podczas pisania. W kolejnych latach podczas pisania ołówek zastąpi pióro.

W piórniku szkolnym powinna znaleźć się także linijka (z wyraźnie zaznaczonymi kreseczkami) temperówka. Najlepiej sprawdzi się ta wykonana z plastikowym pojemniczkiem – dzięki niej dziecko nie będzie musiało wstawać w trakcie lekcji i przemieszczać się po klasie.

Kompletując przybory szkolne nie możemy zapomnieć także o zeszytach. Początkującemu pierwszoklasiście szczególnie przydadzą się 2 zeszyty 16-kartkowe w trzy linie i 2 w kratkę. W składzie wyprawki powinny znaleźć się teczki z gumkami (dziecko będzie składować w nich swoje prace), bloki techniczne i rysunkowe, farbki, kolorowe flamastry i oczywiście kredki. Jeśli chodzi o te ostatnie, to szczerze odradzamy nadmierną oszczędność – w tym przypadku lepiej zainwestować w kredki dobrej jakości, bo to głównie one będą odpowiedzialne za efekty wykonywanych przez dziecko prac plastycznych.

Piórniki szkolne – z wyposażeniem czy bez?

Na koniec chcemy poruszyć jeszcze jedną kwestię, która często nurtuje rodziców. Jest nią wybór piórnika. Producenci oferują dwa rodzaje modeli: z wyposażeniem i bez. Które z nich lepiej zdają egzamin, jeśli mowa o wyprawce szkolnej dla ucznia? W naszym odczuciu piórnik i jego wyposażenie najlepiej jest dobrać osobno. Decydując się na takie rozwiązanie zyskujemy nie tylko swobodę doboru wszystkich elementów, ale i możliwość decydowania o wszystkich aspektach dotyczących funkcjonalności czy kolorystyki.

Piórniki z wyposażeniem nie zawsze odpowiadają oczekiwaniom dzieci pod kątem zawartości. Zdarza się też niestety, że znajdujące się w nich przybory szkolne są kiepskiej jakości, przez co nie spełniają dobrze swoich funkcji i okazują się być zupełnie nieprzydatne.

To być może wygodne i stosunkowo łatwe rozwiązanie (samodzielne kompletowanie wyposażenia piórnika zabiera więcej czasu), jednak niosące wysokie ryzyko nietrafionego wyboru. Jeśli jednak chcecie na nie postawić i wybrać dla dziecka piórnik z wyposażeniem, to przed zakupem konkretnego modelu zorientujcie się dokładnie czy znajdujące się w środku przybory są adekwatne, a przede wszystkim warte ceny samego piórnika.Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl