Ramki dla dzieci
Twój wybór: Usuń wszystko

Ramki dla dzieci (1 produktu)

od najnowszych
  • od najnowszych
  • od najpopularniejszych
  • od najtańszych
  • od najdroższych
  • Wyprzedaż
Twój wybór:
Filtry
Materiał
Kolor
Orientacja
Styl
Producent
Produkty w promocji


Ramki do zdjęć dla dzieci – łatwy sposób na dekorację pokoju dziecięcego

Ramki do zdjęć dla dzieci to jedne z naszych absolutnie ulubionych dodatków wystroju pokoików dziecięcych. Niewiele jest takich, które dodadzą wnętrzu porównywalnie dużo ciepła i przytulności. Bo to nie są zwykłe dodatki – poza oczywistymi walorami dekoracyjnymi, ramki dla dzieci pozwalają również na wyeksponowanie najpiękniejszych wspomnień.

 

Wspólne wakacje na słonecznej plaży, z falami błękitnego morza w tle? Święta spędzone w domu ukochanych dziadków, którzy zawsze pozwalają na wszystko? Zabawa karnawałowa w przedszkolu w przebraniu Batmana, które wygrało konkurs na najlepszy kostium? Te cudowne wspomnienia, oprawione w piękną ramkę na zdjęcia dla dziecka i zawieszone na ścianie lub ustawione na blacie szafki nocnej, będą cieszyć jeszcze bardziej niż ukryte w albumie lub telefonie rodziców.

 

Ramki dla dzieci – dobrze wykorzystaj ich potencjał

Ramki dziecięce to jednak nie wyłącznie te do zdjęć – znajdziecie tutaj wiele różnych modeli, które wykorzystać można w różnym charakterze. Za sprawą ramek dla dzieci z łatwością wyeksponujemy także inne ważne dla dziecka pamiątki, nie tylko chwile i wspomnienia uwiecznione na zdjęciach.

 

Dyplom ukończenia przedszkola albo pierwsze szkolne świadectwo z paskiem? Certyfikat potwierdzający zdanie egzaminu na zielony pas w karate? A może dyplom Czeladnika Obwarzankowego otrzymany po wizycie w Żywym Muzeum Obwarzanka, w trakcie wycieczki do pięknego Krakowa? Tak, ramki dla dzieci z właściwym sobie wdziękiem zaopiekują się wszystkimi najcenniejszymi trofeami naszego dziecka.

 

Ramki do zdjęć dla dzieci warto także wykorzystać w charakterze sezonowych dekoracji. Jak to zrobić? Niezwykle łatwo. Zasuszony jesienny liść lub polny kwiat, świąteczna skarpeta na prezenty – te i wiele innych przedmiotów włożyć można do ramek dla dzieci, w szybki sposób przeistaczając je w dodatkowy akcent dekoracyjny. Bo dekoracje dla dzieci mogą przecież mieć różne oblicza. Mogą to być zarówno figurki dekoracyjne, kolorowe cotton balls, a nawet zegary dla dzieci, albo właśnie takie własnoręcznie zrobione – wszystko zależy od Waszej fantazji.

 

Obrazki do ramek dla dzieci i inne akcesoria, które dziecko pokocha

Warto również nie zapominać o jeszcze jednym wykorzystaniu ramek dla dzieci, tak samo zresztą jak i oszczędnych antyram – to najlepszy sposób na zawieszenie obrazków i plakatów.

 

Chociaż listwy zatrzaskowe do mocowania plakatów cieszą się stale rosnącą popularnością, warto jednak pamiętać o tym, że są one pozbawione szyby, która chroni przed zakurzeniem, a tym samym i sukcesywnie postępującym niszczeniem. Ramki dla dzieci są pod tym względem najzwyczajniej w świecie niezastąpione.

 

Dobra rada: wybierając obrazki do ramek dla dzieci, starajcie się dobierać je w taki sposób, aby zarówno kolorystyką, jak i motywem komponowały się z całością wystroju.

 Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl