Skarbonki dla dzieci
Twój wybór: Usuń wszystko

Skarbonki dla dzieci (34 produktów)

od najnowszych
  • od najnowszych
  • od najpopularniejszych
  • od najtańszych
  • od najdroższych
  • Wyprzedaż
Twój wybór:
Filtry
Kształt
Materiał
Motyw
Kolor
Funkcje/Cechy
Styl
Trendshows
Flaga
Cena
-
Producent
Produkty w promocji
Wysokość
-
Szerokość
-
Średnica
-
Głębokość
-


Kolorowe skarbonki dla dzieci

Skarbonka to całkiem niepozorny i zarazem niezwykle wdzięczny dodatek, który jest świetnym sposobem na robienie oszczędności i kontrolowanie domowego budżetu. Wbrew postępującej technologii i modzie na posiadanie kont bankowych to podstawowe rozwiązanie (w przeciwieństwie do stosowanych niegdyś skarpet) wcale nie przeszło do lamusa. Skarbonki nadal doskonale odnajdują się w naszych domach, gdzie z powodzeniem odgrywają rolę praktycznego dodatku i estetycznej dekoracji. Ich liczną obecność można dostrzec szczególnie w pokojach dziecięcych, bo to akcesoria dla dzieci, które oprócz oczywistych walorów wizualnych niosą ze sobą ogromną wartość dydaktyczną.

Skarbonki dla dzieci jakie znajdziecie w tym dziale potrafią bardzo skutecznie zachęcić do oszczędzania. Podszyte sporą dawką dobrego humoru, nowoczesne i oryginalne – modele jakie tu spotkacie przyciągają to nie tylko zróżnicowana kolorystyka, ale i oryginalne formy występujące w towarzystwie niebanalnych motywów wzorniczych.

Skarbonka w kształcie samochodu, czworonoga czy telefonu? A może skarbonka-świnka ozdobiona egzotycznymi kwiatami lub ananasami? To tylko kilka przykładowych modeli, jakie oddajemy do dyspozycji Waszych pociech w tym temacie.

Skarbonka-świnka, która nauczy mądrego oszczędzania

Skarbonki to dodatki, które powinny zasilać szeregi zabawek w pokoju każdego brzdąca. Dlaczego? Bo to najlepszy sposób na wyrobienie w dzieciach nawyku oszczędzania i mądrego inwestowania pieniędzy. Postawiona w widocznym miejscu skarbonka-świnka nie tylko pozostaje w zasięgu ręki, ale i konsekwentnie o sobie przypomina, co pozwala dziecku stale pamiętać o uzupełnianiu jej zawartości.

Najlepiej będzie, jeśli wyznaczy sobie ono związany z tym cel. Wymarzone wakacje nad morzem, nowy gadżet czy bilet na koncert ulubionego zespołu muzycznego – każda okazja jest dobra, aby zaszczepić w dzieciach cierpliwość i systematyczność, i zachęcić je do rozsądnego dysponowania pieniędzmi.

Skarbonki dla dziewczynek i chłopców

Doskonale zdajemy sobie sprawę z różnic jakie dzielą dziewczynki i chłopców. Wiemy też, że kwestia ta obejmuje nie tylko preferencje dotyczące wyboru dekoracji do pokoju, ale reprezentowanych przez nie stylów czy kolorystyki. Dziewczynki zdecydowanie bardziej skłaniają się w stronę odcieni bieli, różu i fioletu. Kochają świeże kolory pasteli i finezyjne motywy zdobnicze. Dużą sympatią darzą ażury, wzory kwiatowe i dekory inspirowane postaciami z bajek. W tym temacie niepodzielnie rządzą dobre wróżki i piękne księżniczki.

Skarbonki dla chłopców najczęściej posiadają minimalistyczne formy. Mali chłopcy często fascynują się mechaniką, sportem i gadżetami, stąd wybierają skarbonki nawiązujące do któregoś z tych tematów. Wśród dedykowanych im modeli można spotkać skarbonki w kształcie samochodów, pociągów czy samolotów. Nie brakuje tutaj także tych przypominających duże maszyny i nowoczesne roboty. W dziale tym z pewnością znajdziecie kilka modeli wpisujących się w upodobania małych odkrywców.Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl