Tablice dla dzieci
Twój wybór: Usuń wszystko

Tablice dla dzieci (12 produktów)

od najnowszych
  • od najnowszych
  • od najpopularniejszych
  • od najtańszych
  • od najdroższych
  • Wyprzedaż
Twój wybór:
Filtry
Rodzaj drewna
Kształt
Materiał
Motyw
Kolor
Styl
Cena
-
Producent
Produkty w promocji
Wysokość
-
Szerokość
-


Tablice do pisania dla dzieci

Kreatywność to cecha, która sprzyja zabawie i twórczemu myśleniu, dlatego powinna być rozwijana już w najmłodszych latach życia dziecka. Wspierające małą motorykę zabawki, przybory szkolne czy akcesoria dla dzieci, które ułatwiają poznawanie świata i nabywanie nowych umiejętności to rzeczy, które powinny obowiązkowo znaleźć się w pokoju każdego malucha. Wartym uwagi rozwiązaniem w tym temacie są wchodzące w skład tego działu tablice dla dzieci. Tego typu dodatki umożliwiają brzdącom swobodną zabawę, a jednocześnie niosą ze sobą dużą wartość edukacyjną. To świetny sposób zarówno na naukę pierwszych liter, jak i wymagające użycia dodatkowej “planszy” gry i zabawy.

Tablice kredowe to prosta droga do rozwoju zdolności manualnych i percepcji wzrokowej, która odpowiada za procesy poznawcze dziecka. Dzięki temu może ono ćwiczyć umiejętności, do jakich zaliczamy m.in.: myślenie, spostrzeganie, uwagę i koncentrację.

Tablice dla dzieci jakie znajdziecie w naszej ofercie to doskonały pomysł na spędzanie wolnego czasu, jak i naukę dyscypliny od najmłodszych lat. Przeznaczone do tych celów tablice motywacyjne dla dzieci to niezwykle pomocne narzędzia, które mogą znacząco ułatwić rodzicom egzekwowanie odrabiania zadań domowych czy dbania o porządek w pokoju dziecka. Jesteście ciekawi jakie mają jeszcze możliwości? Jeśli tak, to czytajcie dalej. Kilka słów więcej na temat tablic dla dzieci przeczytacie w dwóch kolejnych akapitach.

Czy warto kupić stojącą tablicę kredową?

Osobiście uważamy, że warto. Dlaczego? Bo są ładne, praktyczne i dają dzieciakom szansę na twórczy rozwój, a jednocześnie nie zajmują tak dużo miejsca jak oferujące głównie walory estetyczne bibeloty czy maskotki. Wśród proponowanych przez naszych producentów modeli znajdziecie tablice kredowe dla dzieci o prostokątnych kształtach, które przybierają formy klasycznych sztalug. Tego typu tablice cieszą się dużą popularnością ze względu na funkcjonalność i wygodę użytkowania. Jak wskazuje ich nazwa, są przeznaczone do pisania kredą, którą w razie potrzeby można łatwo zetrzeć mokrą gąbką.

Takie tablice do pisania dla dzieci występują też w wersji dwustronnej (świetne rozwiązanie dla dwójki brzdąców) i w formie wiszącej. Ta druga opcja genialnie sprawdza się w małych pokojach dziecięcych, w których nie ma zbyt wiele wolnej przestrzeni.

Tablica kredowa dla dzieci to inwestycja, która może zwracać się przez naprawdę długie lata. Z tego dzieciaki nie wyrosną tak szybko jak z gier dedykowanym maluchom, czy pluszaków. Dobrze dobrana do ich potrzeb tablica nie tylko umożliwi naukę pisania dzieciom w wieku przedszkolnym, ale i pozwoli na przyczepienie karteczek z przypomnieniami czy zdjęć z przyjaciółmi dorastającym nastolatkom. To chyba fajna perspektywa na wyposażenie pokoju biorąc pod uwagę szybkie tempo, w jakim rozwijają się nasze pociechy?

Tablica magnetyczna dla dzieci na ścianę– co trzeba o niej wiedzieć?

Tablice do rysowania dla dzieci to nie tylko te kredowe, ale i magnetyczne. Czym wyróżniają się te drugie? Nowoczesne tablice magnetyczne dla dzieci to modele suchościeralne. Do pisania po nich używa się specjalnych pisaków, które można łatwo zetrzeć przy pomocy specjalnie przeznaczonej do tego gąbki. To modele, które są podatne na działanie magnesu, dlatego można bez problemu wykorzystać je do eksponowania karteczek, planów lekcji czy pocztówek z wakacji. W taki sposób dziecko zyskuje nie tylko element wyposażenia pokoju, ale i oryginalny element dekoracji.

Tablice na ścianę dla dzieci to także dobry wybór pod kątem oszczędności przestrzeni. W pokojach dziecięcych, które nie mogą pochwalić się okazałym metrażem takie rozwiązanie jest strzałem w dziesiątkę. Przeznaczona do zawieszenia na ścianie tablica nie wymaga wygospodarowania dodatkowego miejsca, którego potrzebują np. modele stojące.Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl