Zabawki dla dzieci
Twój wybór: Usuń wszystko

Zabawki dla dzieci (119 produktów) - strona 1 z 3

od najnowszych
  • od najnowszych
  • od najpopularniejszych
  • od najtańszych
  • od najdroższych
  • Wyprzedaż
Twój wybór:
Filtry
Odcień drewna
Rodzaj drewna
Materiał nóg
Kształt
Materiał
Motyw
Kolor
Montaż
Wykończenie
Lakier
Kolor nóg
Funkcje/Cechy
Styl
Wypełnienie
Tkanina
Trendshows
Cena
-
Producent
Produkty w promocji
Wysokość
-
Szerokość
-
Średnica
-
Głębokość
-
Długość
-


Zabawki dla dzieci – nie rezygnuj z zabawek edukacyjnych

Zabawki dla dzieci to istny temat rzeka. Co jednak przede wszystkim warto o nich wiedzieć? Zabawki dla dzieci powinny być przede wszystkim bezpieczne dla użytkownika, a to przy okazji oznacza również, że powinny być odpowiednio dopasowane do jego wieku.

 

Zabawki drewniane to jeden z możliwie najlepszych wyborów w przypadku dzieci najmłodszych.

 

Ku naszej wielkiej radości, moda na zabawki drewniane nadal trwa i ma się dobrze. A nawet świetnie. Świadczy o tym przede wszystkim olbrzymia różnorodność oferowanych produktów, na którą natkniecie się w tym segmencie. Bo drewniane zabawki dla dzieci to nie tylko klocki, ale i wiele innych gier i zabawek edukacyjnych wykonanych z tego ekologicznego materiału.

 

Dlaczego warto wybierać zabawki drewniane?

 

Kreatywne zabawki drewniane to produkty w pełni zasługujące na miano ekologicznych. Ich cena co prawda nie zawsze należy do najniższych, są jednak nieporównywalnie bezpieczniejsze od plastikowych zabawek dla dzieci. Te ostatnie niezwykle często sprowadzane są z Chin i niestety nierzadko zdarzało się, że stwierdzana w nich była obecność ołowiu i innych toksycznych, a tym samym szkodliwych dla wrażliwego organizmu dziecka substancji.

 

Drewniane zabawki edukacyjne są również niezwykle trwałe, dzięki czemu często okazuje się, że mogą z powodzeniem służyć także następnym pokoleniom. Ich istotnym atutem jest również prostota, która sprawia, że dziecko ćwiczy zarówno swoją motorykę, jak i wyobraźnię, w znacznie większym zakresie niż w przypadku zabawek mechanicznych, które często poruszają się same.

 

Zabawki dla dziewczynek – postaw na subtelną kolorystykę

Nic nie stoi oczywiście na przeszkodzie, aby dziewczynki wybierały zabawki powszechnie uznawane za zabawki dla chłopców, z autopsji wiemy jednak, że do niektórych zabaw te typowo dziewczęce będą po prostu niezastąpione. Co zatem znajdziecie w przygotowanej przez nas ofercie zabawek dla dziewczynek?

 

Dla najmłodszych przygotowaliśmy przede wszystkim pluszaki i przytulanki. Słodkie króliczki, urocze kotki i pieski oraz pluszowe misie, do których aż chce się przytulić. Znajdziecie u nas również koniki na biegunach, w towarzystwie których zabawy w księżniczkę zawsze smakują lepiej.

 

Mamy dla Was jednak małą radę – choć zabawki dla dzieci powinny być przede wszystkim bezpieczne, warto również zwrócić uwagę na ich estetykę, która zwłaszcza w pokoju dla dziewczynki ma wyjątkowo sporo do powiedzenia. Jeśli się postaracie, zabawki dla dzieci mogą się okazać nie tylko problemem (bo gdzie je wszystkie pomieścić i przechowywać?), ale i całkiem dobrym sposobem na dekorację pokoju kilkulatki.

 

Wybierając zabawki dla dziewczynek, w miarę możliwości warto wybierać przede wszystkim te, które dobrze skomponują się z wystrojem pokoju pod względem kolorystycznym.

 

Producenci zabawek dla dzieci nadal wyjątkowo chętnie sięgają po pastele. W naszej ofercie zajdziecie całe mnóstwo dekoracji i skarbonek dla dzieci, tak samo jak i pościeli oraz zabawek właśnie w tej kolorystyce.

 

Zabawki dla chłopców – ruch to zdrowie!

Małych chłopców na ogół rozpiera energia. I choćbyśmy stawali na głowie, wymyślając im przeróżne atrakcje i aktywności ruchowe poza domem, na ogół i tak okazuje się, że energii starczy jeszcze do zdemolowania swojego pokoju. Dlatego w przypadku zabawek dla chłopców w szczególności warto wykazać się pomysłowością…

 

Gry i zabawy ruchowe to na ogół coś, co kilkuletni chłopcy lubią najbardziej. Może zatem przenośny zestaw do ping ponga, który wykorzystać można na każdym stole? A może stół do piłkarzyków? To zaledwie mały przedsmak tego, co czeka na Was w naszej ofercie zabawek dla dzieci.

 

Dla równowagi warto jednak postawić również na kreatywne zabawki edukacyjne, które pozwolą na stopniowe ćwiczenie koncentracji i skupienia. Co powiecie na pierwsze szachy? Logiczne myślenie warto trenować już od wczesnych lat. Niezależnie jednak od tego, na jakie zabawki dla dzieci się zdecydujecie, pamiętajcie o jeszcze jednej niezwykle istotnej kwestii w każdym pokoju dziecięcym – zadbajcie o miejsce i odpowiednie akcesoria do przechowywania zabawek.

 Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl