Zastawa stołowa dla dzieci
Twój wybór: Usuń wszystko

Zastawa stołowa dla dzieci (146 produktów) - strona 1 z 4

od najnowszych
  • od najnowszych
  • od najpopularniejszych
  • od najtańszych
  • od najdroższych
  • Wyprzedaż
Twój wybór:
Filtry
Kształt
Materiał
Motyw
Kolor
Funkcje/Cechy
Styl
Grafika
Rodzaj talerza
Rodzaj sztućców
Kolekcja
Flaga
Cena
-
Producent
Produkty w promocji
Wysokość
-
Szerokość
-
Średnica
-
Głębokość
-
Pojemność
-
Długość
-


Zastawa stołowa dla dzieci

Moment nauki jedzenia to duże przeżycie zarówno dla rodzica, jak i samego malucha. Dziecko, które w okresie niemowlęctwa karmione jest głównie mlekiem i kaszkami po ukończeniu szóstego miesiąca życia zaczyna stopniowo poznawać nowe smaki i próbować nowych potraw. Sprawne jedzenie wymaga nie tylko dostosowanego do wzrostu malucha stołu dziecięcego i krzesła dziecięcego, ale i samodzielności małego brzdąca, a o tą bez dobrze dobranej zastawy dla dzieci bardzo trudno.

Z wyglądu niepozorne naczynia dla dzieci to nieocenieni pomocnicy podczas nauki jedzenia każdego brzdąca. To właśnie dlatego zadbaliśmy o to, aby do naszej oferty trafiły zarówno pojedyncze elementy, jak i gotowe zestawy (kilkuczęściowe), które pomogą Wam nakarmić nawet największego niejadka.

Co mamy Wam do zaoferowania w tym temacie? Przede wszystkim miseczki dla dzieci na zupę i inne płynne potrawy, jak i talerzyki dla dzieci świetnie nadające się do spożywania obiadów, owoców czy warzyw. W dziale tym nie brakuje także kubków dla dzieci, które doskonale spełniają swoją rolę, jeśli mowa o piciu soków czy herbat.

Kolorowe miseczki i talerzyki dla dzieci

Zastawa stołowa dla dzieci jaką znajdziecie w tym dziale to nie tylko funkcjonalność, która przejawia się w praktycznych formach, ale i zalety estetyczne, które pozwalają spożywać maluchom posiłki w przyjemnych warunkach. Żywe i przyciągające uwagę kolory, ozdobne dekory czy motywy z bajek – to wszystko zostało przygotowane z myślą o Waszych brzdącach.

Nie myślcie jednak, że na tym lista ich zalet się kończy – miseczki, kubki i talerze dla dzieci jakie przygotowaliśmy są bezpieczne w użytkowaniu i nie sprawiają problemów z utrzymaniem ich w czystości. Większość z nich nadaje się do mycia pod bieżącą wodą i w zmywarce.

Wśród materiałów z jakich zostały wykonane znajdziecie zarówno trwałą i odporną na uszkodzenia stal nierdzewną (sztućce dla dzieci), jak i znany ze swoich praktycznych właściwości plastik. Wybierając zastawę dla dzieci z tego tworzywa zyskacie pewność, że porcelanowe miski nie będą stwarzać zagrożenia (taką przecież nietrudno rozbić), a maluchy będą jadać posiłki w bezpiecznych warunkach.

Jakie wybrać sztućce dla dzieci?

Skoro powiedzieliśmy już trochę na temat naczyń, to ostatni akapit poświęcimy kwestii wyboru sztućców. To nieodłączne elementy zastawy stołowej dla dzieci, które odgrywają równie ważną rolę co wzmiankowane wcześniej talerze i miseczki. Które z nich będą najlepsze dla dziecka? Dla zaczynającego przygodę z jedzeniem malucha najlepiej jest kupić sztućce plastikowe.

Oferowane współcześnie przez producentów modele posiadają odpowiednio wyprofilowane uchwyty i rączki, które potrafią dopasować się do małej dłoni dziecka. Takie sztućce dla dzieci są wygodne w użytkowaniu i ułatwiają małym brzdącom nabieranie jedzenia. Rodzice cenią je głównie za bezpieczeństwo jakie ze sobą niosą. Używając lekkich plastikowych sztućców ruchliwe dziecko raczej nie rozbije talerza, czy stojącej nieopodal niego szklanki.

Dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym mają zdecydowanie większe umiejętności, dlatego zamiast plastikowych sztućców, można spokojnie dla nich wybrać te wykonane ze stali nierdzewnej. W naszej ofercie znajdziecie gotowe zestawy składające się z kilku elementów, które świetnie spełnią swoją rolę podczas śniadań, kolacji i obiadów. Tego typu sztućce są nie tylko bardzo trwałe, ale i świetnie przystosowane pod kątem wielkości do możliwości fizycznych dzieciaków.Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl