Lustra

Lustra

Zapewne zgodzicie się z nami, że lustra to wyjątkowe elementy wyposażenia wielu wnętrz. Ich nieocenione walory estetyczne i użytkowe od setek lat wykorzystywane są w aranżacjach o różnorodnym przeznaczeniu.

Sortuj według:

Lustro – stylowa ozdoba każdego wnętrza

Zapewne zgodzicie się z nami, że lustra to wyjątkowe elementy wyposażenia wielu wnętrz. Ich nieocenione walory estetyczne i użytkowe od setek lat wykorzystywane są w aranżacjach o różnorodnym przeznaczeniu. Bijący z minimalistycznych form uniwersalizm niezwykle płynnie przekłada się na możliwość praktycznego ich zastosowania. Lustra pokojowe dostarczają wygody podczas robienia lub poprawiania makijażu, jak również pozwalają swobodnie przyjrzeć się strojowi lub fryzurze. Ponadto, zdobią wnętrze, powiększają optycznie pomieszczenie i sprawiają, że wydaje się być ono bardziej przestronne, co szczególnie często stosowane jest w odniesieniu do małometrażowych przestrzeni mieszkalnych, gdzie nierzadko każdy centymetr jest na przysłowiową wagę złota. W salonach chętnie aranżowane nad komodą, w przedpokoju stanowią zgrany duet z konsolą, a w łazience wieszane są tuż nad umywalką, co daje swobodę podczas wykonywania porannej toalety. Ponadto, w wielu aranżacjach lustro stanowi część składową okazałych mebli, takich jak: szafy, kredensy czy toaletki, co chętnie wykorzystywane jest we wnętrzach spełniających wiele różnorodnych funkcjonalności.

Nowoczesne lustra dekoracyjne

Dostępne w naszej ofercie lustra dekoracyjne to nie tylko walory praktyczne, ale także niezwykle udana zabawa stylem i formą. Wśród dostępnych w tym dziale modeli znajdziecie lustra m.in. prostokątne i okrągłe, o asymetrycznych kształtach, jak i przyozdobione detalami nawiązującymi do konwencji konkretnych stylistyk. Nie zabraknie tu propozycji dla wielbicieli ponadczasowej klasyki, a także dla amatorów nieszablonowego designu – podszyte sporą dawką dobrego humoru lustra w kształcie ust czy serca najpewniej wpiszą się w odważne gusta indywidualistów. Przejawiająca się we wszystkich projektach różnorodność pozwoli Wam wybrać np. lustra z wieszakami do przedpokoju, lustra pokojowe w drewnianej lub metalowej ramie, czy nowoczesne lustra o wyrazistych, przykuwających wzrok barwach.