Otwieracze do butelek
Twój wybór: Usuń wszystko

Otwieracze do butelek (10 produktów)

Znajdujące się w naszej ofercie otwieracze do butelek to różnorodność form, materiałów i kolorystyki, wspólnym mianownikiem pozostają jednak walory praktyczno-użytkowe, które w dodatku urzekają wysoką jakością i wytrzymałością na długotrwałe użytkowanie. Otwieracz do piwa, jak i uniwersalne otwieracze do różnej maści nakrętek – każdy znajdzie u nas coś adekwatnego dla swych aktualnych potrzeb.

Termin realizacji
od najnowszych
  • od najnowszych
  • od najpopularniejszych
  • od najtańszych
  • od najdroższych
  • Wyprzedaż
Twój wybór:
Filtry
Cena
-
Producent
Materiał
Kolor
Produkty w promocji
Wysokość
-
Szerokość
-
Średnica
-
Głębokość
-Otwieracz do butelek – miejsce dla niego powinno znaleźć się w każdym domu

Funkcjonalny dom to taki, w którym nie tylko przestrzeń zorganizowana jest w optymalny i komfortowy w użytkowaniu sposób, ale i ten, który posiada odpowiednie akcesoria, umożliwiające odnalezienie się w przeróżnych, wynikających z życia codziennego, sytuacjach. To nie tylko wygodne i spełniające nasze estetyczne oczekiwania meble, ale w równym stopniu mali bohaterzy dnia codziennego, bez których trudno byłoby nam funkcjonować. Takim niewielkim gabarytowo, a niezwykle pożytecznymi, domowym niezbędnikiem jest właśnie otwieracz do butelek.

Zaraz zapewne podniosą się głosy, że w obecnych realiach, gdzie większość napojów posiada łatwe w użyciu nakrętki lub występuje w postaci puszek, otwieracz do butelek staje się przeżytkiem, my jednak pozostaniemy wierni naszemu przekonaniu co do jego w pełni uzasadnionej obecności w każdym domu. Uruchomcie wyobraźnię i powiedzcie, czy chcielibyście otrzymać kilka butelek piwa z niszowego browaru, o spróbowaniu którego marzyliście już od dłuższego czasu, a następnie próbować otworzyć je o framugę drzwi, albo – co gorsze – własną szczęką? Jeśli tak, to mamy szczerą nadzieję, że wizyty u dentysty nie napawają Was paraliżującym lękiem…

A może otwieracz do piwa nieniszczący kapsli?

Chyba nikogo nie musimy przekonywać, że gadżet ten sprawdzi się nie tylko przy konsumpcji chmielowego rarytasu, ale i świetnie odnajdzie się jako otwieracz do butelek, których zawartość stanowią inne napoje. Większości z nas jednak nieodłącznie kojarzyć się już chyba zawsze będzie z upalnym, letnim dniem, gdy każda możliwość ochłody i orzeźwienia jest na wagę złota lub wieczorem sportowych emocji i śledzonymi z zapartym tchem rozgrywkami sportowymi. Zimne piwo to nieoceniony kompan tego typu okazji i eventów, ale żeby dane nam było poczuć jego moc, wpierw przyda się otwieracz do piwa.

Znajdujące się w naszej ofercie otwieracze do butelek, to nie tylko podręczne modele o filigranowych gabarytach, ale i te nieco większe rozmiarowo modele ścienne, a nawet stojaki na piwo z zamontowanym w górnej części otwieraczem – to pomysłowe rozwiązanie konstrukcyjne powinno spotkać się z zainteresowaniem ze strony miłośników kreatywnej i nieszablonowej estetyki. Preferujecie otwieracze do piwa z nadrukiem? A może otwieracz do piwa nieniszczący kapsli? Niezależnie jednak od tego, na który otwieracz do piwa się zdecydujecie, jedno jest pewne – nie oprze mu się żadna butelka, a Wam z kolei nie grozi ryzyko uszczerbku na zdrowiu w trakcie prób jej otworzenia własnym uzębieniem.

Otwieracze do piwa z nadrukiem i inne pomysły na prezent

Nie tylko otwieracze do butelek, ale i pozostałe akcesoria barowe znajdujące się w naszej ofercie to sprawdzony przepis na mniej lub bardziej symboliczny prezent na różne okazje. Co jeszcze znajdziecie w naszym sklepie?

Uniwersalną propozycją prezentową niezmiennie pozostają korkociągi, zarówno te w zestawach, gdzie towarzyszy im nalewak i zatyczka, jak i w wersji solo. Korki do butelek również mogą okazać się całkiem dobrą opcją prezentową, zwłaszcza gdy potrzebny nam jest zaledwie symboliczny drobiazg.

Naszym faworytem od dłuższego już czasu pozostają chyba jednak znaczniki do butelek – mieliście już okazję spotkać się z tymi akcesoriami? Dostępne są na ogół w zestawach, w skład których wchodzą kolorowe znaczniki (zazwyczaj 6 szt.), skonstruowane w taki sposób, aby z łatwością dało się je przymocować do nóżki kieliszka, na ogół dodatkowo towarzyszy im korek do wina wielokrotnego użytku. To świetny patent, który warto wykorzystać w trakcie domowych imprez – dzięki nim już nigdy żaden z Waszych gości nie będzie miał problemów ze zlokalizowaniem swego kieliszka.Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl