Sztućce
Twój wybór: Usuń wszystko

Sztućce (69 produktów) - strona 1 z 2

Składające się na reprezentację tego działu sztućce to nieodłączni towarzysze każdego śniadania, kolacji i obiadu. Zalety tych akcesoriów z powodzeniem można wykorzystać nie tylko na co dzień, ale i podczas specjalnych okazji – kierując się w równej mierze estetyką, co i funkcjonalnością wybraliśmy do naszej oferty eleganckie sztućce srebrne oraz sztućce plastikowe, które będą stanowić odpowiedź na potrzeby i różnorodne upodobania szerokiego grona naszych klientów.
Termin realizacji
od najnowszych
  • od najnowszych
  • od najpopularniejszych
  • od najtańszych
  • od najdroższych
  • Wyprzedaż
Twój wybór:
Filtry
Cena
-
Materiał
Producent
Produkty w promocji
Flaga
Wysokość
-
Szerokość
-
Średnica
-
Głębokość
-
Długość
-

Zestaw sztućców – na co dzień i na wyjątkowe okazje

Sztućce to obok zastawy stołowej najważniejsze elementy na kuchennym i jadalnianym stole – bez nich spożywanie posiłków wyglądałoby zdecydowanie nieestetycznie i byłoby bardzo niekomfortowe. To właśnie dlatego dobierając odpowiadające naszym potrzebom sztućce warto kierować się nie tylko ich estetyką, ale także funkcjonalnością, która pozwoli na wieloaspektowe wykorzystanie ich zalet.

Na co dzień z powodzeniem korzystamy z  podstawowych rodzajów łyżek, widelców i noży, jednak większe okazje wymagają zainwestowania w pełen komplet sztućców, który pozwala przygotować zarówno podstawowe nakrycie, jak i nakrycie rozszerzone wzbogacone o kilka dodatkowych wariantów sztućców.

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom w tym zakresie do naszego asortymentu wybraliśmy zarówno pojedyncze sztućce, jak i zestawy sztućców, które w zależności od preferencji pozwalają na indywidualne dopasowanie odpowiadającego Wam wariantu zarówno pod kątem wzornictwa, jak i materiałów czy kolorystyki.

Wybieramy sztućce: zestaw czy pojedyncze sztuki?

  • Sztućce – zestaw

To wybór, które gwarantuje nie tylko oszczędność czasu, ale także elegancką oprawę każdego posiłku. Tego typu sztućce bardzo często wykonywane są ze szlachetnych metali (srebro, złoto) lub ze stali nierdzewnej. Wybór materiałów w obydwóch przypadkach jest całkowicie uzasadniony – sztućce srebrne są nie tylko bardzo szykowne, ale także trwałe i odporne na uszkodzenia. Dodatkową ich zaletą jest możliwość mycia w zmywarce, która sprawia, że nie nastręczają one problemów z utrzymaniem ich w czystości. Chyba nie musimy Was dalej przekonywać, że w przypadku sztućców komplet jest najlepszym rozwiązaniem?

  • Sztućce pojedyncze

Metoda samodzielnego kompletowania zestawu sztućców jest nieco bardziej czasochłonna, jednak także znajduje wielu zwolenników. Dużym jej plusem jest to, że można wówczas samodzielnie decydować o tym jakie elementy i w jakiej ilości zostaną przez nas zakupione. W przypadku gotowych zestawów taka ilość jest narzucona, dlatego jeśli nasze potrzeby ograniczają się do podstawowych modeli sztućców, które można z powodzeniem wykorzystać na co dzień to indywidualne dobieranie poszczególnych modeli łyżek, noży i widelców może okazać się być trafionym rozwiązaniem.

Sztućce srebrne ze stali nierdzewnej czy sztućce plastikowe – które sprawdzą się lepiej?

Jak już zostało wcześniej wzmiankowane zarówno sztućce ze stali nierdzewnej, jak i te wykonywane z metali szlachetnych to przede wszystkim te, które cechują się wysoką jakością wykonania i odpornością na mogące powstać podczas użytkowania uszkodzenia. Tego typu sztućce są bardzo eleganckie i z powodzeniem pozwalają korzystać ze swoich walorów zarówno na co dzień, jak i podczas uroczystych okazji.

Producenci proponują w tym zakresie m.in. sztućce srebrne wykonane w całości ze stali, jak i te z drewnianymi lub plastikowymi rączkami, sztućce wykończone w wysokim połysku lub modele matowe, które albo utrzymane są w jednolitych motywach wzorniczych, albo ozdobione są efektownymi dekorami.

Stanowiące dla nich alternatywę sztućce plastikowe to z kolei propozycja odpowiednia w przypadku mniej formalnych okazji – rodzinny piknik, grill w ogrodzie czy kinderparty to tylko niektóre z przykładów okoliczności w jakich modele te mogą z powodzeniem znaleźć swoje zastosowanie.  

W zakresie tym także dysponujemy szerokim asortymentem, w skład którego wchodzą zarówno plastikowe łyżeczki i widelczyki do przekąsek, plastikowe łyżki do sałat, a także nowoczesne łyżkowidelce, których funkcjonalność jest nieoceniona m.in. podczas dalekich wypadów na rowery czy górskich wycieczek.

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl