Magnesy na lodówkę
Twój wybór: Usuń wszystko

Magnesy na lodówkę (45 produktów)

Nie dajcie się zmylić pierwszemu wrażeniu – magnesy na lodówkę to nie tylko niezwykle popularny od dłuższego już czasu sposób na dekorację kuchni, ale i całkiem praktyczne akcesoria, które mają spore szanse przyczynić się do lepszej organizacji pomieszczenia o tym przeznaczeniu. Lista niezbędnych zakupów? A może rachunek, który koniecznie trzeba zapłacić? Dzięki magnesom zawsze będą w widocznym miejscu.
od najnowszych
  • od najnowszych
  • od najpopularniejszych
  • od najtańszych
  • od najdroższych
  • Wyprzedaż
Twój wybór:
Filtry
Cena
-
Kolor
Kształt
Wykończenie
Producent
Produkty w promocji
Wysokość
-
Szerokość
-

Magnesy na lodówkę

Lubicie dekoracje o lekkim charakterze? Zatem magnesy na lodówkę to zdecydowanie coś, czego w Waszej kuchni zabraknąć nie powinno. Zwłaszcza że wybór macie w tym temacie całkiem ogromny. Zdarzyło Wam się kiedykolwiek nabyć magnes w charakterze pamiątki z podróży w piękne miejsce, które zdecydowanie chcielibyście zapamiętać na dłużej? Bo to nasz stały punkt programu na wyprawach zarówno tych dalszych, jak i nieco bliższych.

A magnesy na lodówkę z ulubionymi sentencjami lub hasłami o humorystycznym charakterze? Miejsce dla nich znajdzie się wszędzie tam, gdzie mile widziany jest design z przymrużeniem oka i spora dawka pozytywnej energii, która już na pierwszy rzut oka wywołuje uśmiech. I choć wielu z Was zapewne wydaje się, że poza walorami estetyczno-dekoracyjnymi niewiele mają Wam do zaoferowania, to rzeczywistość przedstawia się jednak nieco inaczej…

Magnesy na lodówkę dla dzieci małych i dużych – dekoracje o praktycznym charakterze

Pomimo swych niewielkich rozmiarów i zdecydowanie nieformalnego charakteru, magnesy na lodówkę potrafią jednak zaskoczyć wieloma możliwymi zastosowaniami, dlatego warto je w kuchni mieć nie tylko względu na ich estetykę. Lodówka to przecież miejsce, z którego większość z nas korzysta dosyć często, dlatego jej drzwiczki warto wykorzystać również jako swoistego rodzaju tablicę informacyjną. Lista zakupów, do której dopisywać możecie kolejne pozycje w dowolnym momencie? Przypominajka o wizycie u dentysty? A może rachunek, który koniecznie trzeba zapłacić najpóźniej do końca tygodnia? Tak, wiemy, przecież są do tego odpowiednie aplikacje na telefon, my jednak niezmiennie cenimy urok tradycyjnych form komunikacji, więc magnesy nadal zdarza nam się w tym charakterze wykorzystywać.

A co powiecie na magnesy na lodówkę dla dzieci w formie literek alfabetu lub cyferek? To nie tylko fajna pod względem edukacyjnym opcja, ale i sposób na (przynajmniej chwilowe) zajęcie czymś kilkulatka, podczas gdy my zyskujemy kilka minut na przygotowanie czegoś szybkiego do jedzenia.

Musicie chyba przyznać, że to znacznie lepsze rozwiązanie niż zabawa tabletem lub telefonem, prawda?

Kuchenni pomocnicy, dla których miejsce znajdzie się wszędzie

Małe bywa nie tylko piękne, ale i praktyczne, a przede wszystkim nie zajmuje zbyt wiele cennej przestrzeni i jest łatwe w przechowywaniu. Jakie zatem inne niewielkie, a równocześnie funkcjonalne akcesoria kuchenne warto mieć?

Do grona naszych faworytów zaliczają się przede wszystkim podstawki pod garnki i rękawice kuchenne. Tutaj dodatkowo istotna jest również kwestia bezpieczeństwa (zarówno dla nas samych, jak i kuchennych blatów), polegająca na zminimalizowaniu ryzyka związanego z wysokimi temperaturami. Kolejne pomocne akcesoria o niewielkich gabarytach, dla których miejsce znajdzie się dosłownie wszędzie, to otwieracze do słoików i puszek. Bo przecież silny mężczyzna nie zawsze znajdzie się w pobliżu, prawda? I nie zapominajcie o pojemnikach kuchennych – odpowiednio dobrane pozwolą Wam na optymalne wykorzystanie posiadanej powierzchni do przechowywania, dodatkowo pomagając zachować świeżość przechowywanych w nich produktów na dłużej.

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl