Otwieracze
Twój wybór: Usuń wszystko

Otwieracze (10 produktów)

Otwieracz do słoików, tak samo jak i otwieracz do puszek, to zdecydowanie akcesoria kuchenne, które chociażby na wszelki wypadek w każdej kuchni znaleźć się powinny. Ich małe rozmiary sprawiają, że wszędzie znajdzie się dla nich miejsce, dlatego tym bardziej nie warto z nich rezygnować.
Termin realizacji
od najnowszych
  • od najnowszych
  • od najpopularniejszych
  • od najtańszych
  • od najdroższych
  • Wyprzedaż
Twój wybór:
Filtry
Cena
-
Kolor
Materiał
Producent
Produkty w promocji
Flaga
Wysokość
-
Szerokość
-
Głębokość
-

Otwieracze do zadań specjalnych – otwieracz do słoików

O tym, jak bardzo niezawodny i praktyczny w wielu sytuacjach okazuje się być otwieracz do słoików, zdążyła się już zapewne przekonać niejedna pani domu. Obiad już dochodzi na kuchennych palnikach, stół już od dawna pięknie nakryty, kompot zrobiony zgodnie z recepturą babci też już przyniesiony z domowej spiżarni. I nagle pojawia się odwieczny problem z otworzeniem słoika… Czekać na męża, który z łatwością rozprawi się ze szczelnie zamkniętym wieczkiem? A może samej spróbować stawić czoła temu zadaniu i po raz kolejny udowodnić, że słaba płeć nie taka znowu nieporadna? Wtedy właśnie na scenę wkracza niezawodny w takich sytuacjach  otwieracz do słoików, który nie tylko zresztą domowemu kompotowi da radę.

Bo przecież sytuacji z otwieraniem słoików w roli głównej w trakcie gotowania lub pieczenia zdarza się przecież całkiem sporo, prawda? Na przykład kiedy upieczesz pyszny tort i zechcesz go udekorować marynowanymi wiśniami, które zaprawiłaś letnią porą.

Okazji, aby wykorzystać otwieracz do słoików jest tutaj naprawdę wiele – chyba żadnej pani domu nie musimy o tym dosyć oczywistym fakcie przekonywać.

Dodatkowo, otwieracze dostępne w tym dziale naszego sklepu to odpowiedź na potrzeby współczesnych gospodyń, które pragną, aby goszczące w kuchni akcesoria kuchenne spełniały funkcje nie tylko użytkowe, ale i odzwierciedlały nowoczesny i estetyczny design.

Otwieracz do puszek – przedmiot, którego w żadnej kuchni zabraknąć nie powinno

Czym byłaby klasyczna sałatka jarzynowa, która tak często pojawia się na naszych świątecznych stołach, bez drobniutko pokrojonej w kosteczkę marchewki i soczyście zielonego groszku? Naszym zdaniem nie obyłoby się to bez straty dla znacznej części jej walorów smakowych. A groszek sam się przecież nie otworzy…

Obecnie dostępne na rynku opakowania na ogół wyposażone są co prawda w specjalny uchwyt, pozwalający na otwarcie metalowego wieczka, często zdarza się jednak, że jest on przytwierdzony zbyt słabo lub niedbale i przy próbie użycia najzwyczajniej w świecie odpada. Wtedy już bez otwieracza do puszek ani rusz.

Otwieracz do puszek z łatwością upora się nawet z tym najtwardszym i najbardziej opornym wieczkiem, pozwalając uwolnić całą zawartość opakowania. Równocześnie zapobiegnie  uciekaniu się do bardziej inwazyjnych metod, które mogą skutkować m.in. skaleczeniem palca (nie wspominając już o „doprawieniu” naszej sałatki czymś, co absolutnie znaleźć się w niej nie powinno).

Kuchnia nie tylko praktyczna, ale i o dekoracyjnym charakterze

Choć walory praktyczne i użytkowe powinny być w kuchni zdecydowanym priorytetem, nie zapominajcie jednak, że pomieszczenie to powinno również charakteryzować się przytulną atmosferą. W końcu nie bez powodu tak często określa się je mianem serca domu. To właśnie tutaj toczy się przecież duża część życia rodzinnego, dlatego planując wystrój i wyposażenie kuchni, warto pamiętać nie tylko o praktycznych akcesoriach kuchennych, ale i tych o dekoracyjnym charakterze. Warto jednak, aby dekoracje te miały naturalny charakter, możliwie jak najbardziej nawiązujący do przeznaczenia tego wnętrza.

Co powiecie na kosze dekoracyjne? To jeden z najłatwiejszych i najbardziej skutecznych sposobów na dodanie temu wnętrzu przytulności, a przy okazji całkiem funkcjonalne akcesoria. Możecie je wykorzystać do przechowywania kuchennych tekstyliów lub przyborów, tak samo dobrze jak i do trzymania w nich owoców. Wartym rozważenia rozwiązaniem są również butelki ozdobne, w których przechowywać będzie można oliwę lub ocet, a dodatkowo udekorują one kuchnię w bezpretensjonalny sposób.

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl