Wybrane kategorie

Twój wybór: Usuń wszystko

Deski do prasowania

Prasowanie jawi Wam się jako przykra konieczność, którą zazwyczaj odkładacie w czasie tak długo, jak tylko jest to możliwe? Prawdopodobnie nie posiadacie dobrej deski do prasowania. Oferowane w naszej ofercie modele - zarówno klasyczne deski do prasowania, jak i modele montowane na ścianie – dzięki połączeniu estetyki i funkcjonalności, nie tylko będą wygodne w użytkowaniu, ale też sprawią, że prasowanie stanie się dla Was prawdziwą przyjemnością. O reszcie ich walorów przekonajcie się sami…
od najnowszych
  • od najnowszych
  • od najpopularniejszych
  • od najtańszych
  • od najdroższych
  • Wyprzedaż
Twój wybór:
Filtry

Nie znaleziono produktów spełniających wybrane kryteria.


Deski do prasowania: nie tylko klasyczne deski do prasowania, ale także deski do prasowania na ścianę

Funkcjonalna deska do prasowania to jeden z tych elementów, których obecność w domu zdecydowanie ułatwia nam życie.  Bo jak w inny sposób precyzyjnie wyprasować koszulę, uwzględniając przy tym wszystkie zgięcia na rękawach i mankiety? Jak uporać się z posiadającą kilka metrów zasłoną lub firanką? Nie wiemy jak Wy, ale my bez dobrej deski nie odważylibyśmy się podjąć takiego zadania.

Oczywiście, znajdą się tacy, którzy stwierdzą, że deski wcale nie potrzebują – bo nie mają gdzie jej przechowywać, bo nie mają czasu prasować, bo mają mało ubrań… Powodów znajdą na pewno wiele. Zgodzicie się jednak chyba z nami, że w takim przypadku należałoby delikatnie zwrócić im uwagę, że nawet najpiękniejsze i najdroższe ciuchy nie prezentują się estetycznie, jeśli są wymięte i niewyprasowane? W dalsze szczegóły oczywiście wdawać się nie będziemy i ograniczymy się w tym miejscu do stwierdzenia, że wygląd takich osób nie jest zazwyczaj zbyt pozytywnie postrzegany.

Wśród licznego grona naszej klienteli (ku naszemu zadowoleniu) znajdą się jednak także tacy, którzy potencjał desek jak najbardziej dostrzegają i dobrze wiedzą, jakie mogą być ewentualne skutki ich nieposiadania. I to w szczególności do nich kierujemy naszą ofertę, która bogata jest nie tylko w klasyczne deski do prasowania, ale także modele z nowoczesnymi udogodnieniami, które reprezentują m.in. deski do prasowania na ścianę.

Jeśli jesteście ciekawi, co nasze deski mają Wam w tym temacie do zaoferowania to zostańcie z nami i czytajcie dalej – w kolejnych akapitach opowiemy kilka słów nie tylko o ich zaletach estetycznych, ale przede wszystkim o licznych walorach użytkowych, które w każdym prezentowanym przypadku posiadają.

Deski do prasowania na ścianę

Wybierając deskę powinniśmy zwrócić uwagę na wszystkie atrybuty, jakie posiada. Zaliczają się do nich m.in. materiał wykonania, wymiary i zastosowane udogodnienia. Takie podejście pozwoli nam bowiem nie tylko łatwo wyselekcjonować odpowiadające naszym potrzebom modele, ale także odrzuci ewentualnie te, które nie są w zasięgu naszych możliwości finansowych.

Klasyczne deski do prasowania w standardowych formach posiadają zazwyczaj wymiary oscylujące w granicach 115 ×35 cm. Do ich wykonania stosuje się przeważnie stal nierdzewną lub metal (nogi) oraz bawełniane, odbijające ciepło tkaniny (pokrowiec na deskę do prasowania). Ich blat najczęściej jest ścięty na brzegach z jednej strony po to, aby prasowanie koszuli było bardziej efektywne i wygodne. W wielu tego typu modelach montowane są także podstawki na żelazko, półki na wyprasowane ciuchy i uchwyty na wieszaki. Dzięki temu, że posiadają ergonomiczne rozmiary i łatwo się składają (podobnie jak suszarki na pranie), można z powodzeniem przechowywać je np. za szafą lub w zależności od ilości dostępnego miejsca w jej wnętrzu.

Deski do prasowania montowane na ścianie (deski składane) to z kolei nowoczesne i ergonomiczne modele, które zostały stworzone przede wszystkim z myślą o małometrażowych wnętrzach. Nie oznacza to jednak, że nie znajdą one zastosowania także w dużych pomieszczeniach – nic przecież nie stoi na przeszkodzie aby np. zamontować je w pralni lub suszarni. Trzeba jednak przyznać, że z punktu widzenia niewielkich wnętrz tego typu rozwiązanie jest szczególnie cenne, ponieważ pozwala zaoszczędzić i tak już ograniczoną przestrzeń. Wybierając deskę na ścianę możemy przymocować ją np. w łazience lub sypialni, dzięki czemu na co dzień nie zabierze niepotrzebnie miejsca, a w razie potrzeby zawsze pozostaje w zasięgu naszej ręki.

Jaki wybrać pokrowiec na deskę do prasowania?

Niezależnie od wariantu na jaki się zdecydujecie, pamiętajcie o tym, aby wraz z deską zakupić dostosowany do jej wymiarów pokrowiec, który ochroni blat przed zabrudzeniem czy przypaleniem. Najlepszym wyborem w tym przypadku będzie ten dwuwarstwowy, wykonany z wysokiej jakości bawełny.Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl