Lusterka
Twój wybór: Usuń wszystko

Lusterka (39 produktów)

Lusterko do łazienki to świetne dopełnienie wiszącego nad umywalką dużego lustra, które z powodzeniem znajdzie również zastosowanie w pomieszczeniach o innym przeznaczeniu. To zdecydowanie coś, czego nie powinno zabraknąć ani w zamieszkałym przez kobietę, ani mężczyznę domu – dla tej pierwszej objawi się ono jako funkcjonalne lusterko do makijażu, dla drugiego zaś stanowiąc idealne lusterko do golenia.

Termin realizacji
od najnowszych
  • od najnowszych
  • od najpopularniejszych
  • od najtańszych
  • od najdroższych
  • Wyprzedaż
Twój wybór:
Filtry
Cena
-
Producent
Materiał
Kolor
Kształt
Produkty w promocji
Flaga
Wysokość
-
Szerokość
-
Średnica
-
Głębokość
-


Lusterko kosmetyczne powiększające x10

Trudno spotkać łazienkę, w której nie znalazłoby się miejsce dla lustra. Na ogół są to sporych rozmiarów modele zawieszone nad umywalką lub chociaż lustrzane fronty ulokowanej tam szafki. Ich rola w trakcie codziennych zabiegów pielęgnacyjnych jest nieoceniona, a obejść bez nich mogą się chyba wyłącznie ci, których nie przeraża wizja wyjścia z domu z resztkami pasty do zębów w kącikach ust lub z niedokładnie rozsmarowanym na czubku nosa kremem.

W wielu przypadkach duże lustro okazuje się jednak nie zaspokajać wszystkich naszych potrzeb i na scenę wkroczyć musi małe lusterko do łazienki. To ono będzie nam służyć pomocą, gdy potrzebujemy wyraźniejszego pola widzenia, ukierunkowanego na konkretny detal, co w przypadku wiszącego na ścianie lustra bywa utrudnione – w wielu łazienkach maksymalne zbliżenie się do lustra uniemożliwia umywalka, bezpośrednio nad którą lustro jest zazwyczaj zawieszone.

Małe lusterka kosmetyczne powiększające x10 nie niosą ze sobą tej niedogodności – na ogół stojące, umożliwiają zmianę miejsca na – w danym momencie – najbardziej optymalne, tym samym z sukcesem znajdując zastosowanie w każdym innym domowym pomieszczeniu. I zapewniamy – jest to rozwiązanie o charakterze unisex, na które warto postawić niezależnie od płci…

Lusterka do makijażu

Każda kobieta (zwłaszcza wyznawczyni teorii, że nawet matce naturze należy się maleńka pomoc) wie, ile precyzji wymaga perfekcyjnie wykonana eyelinerem kreska na powiece i choć małe lusterko do kosmetyczne ewentualnego drgania ręki nie wyeliminuje, to jednak zdecydowanie ułatwi nam to zadanie. Przenośne lusterko do makijażu umożliwi nam również nakładanie make-up’u w różnych miejscach, co jest szczególnie istotne w kwestii światła – w przypadku makijażu wieczorowego nic nie stoi  na przeszkodzie, by robić go w łazience, przy sztucznym świetle, jeśli jednak chcemy, aby nasz makijaż wyglądał naturalnie w ciągu dnia i nie powodował skojarzeń z maską, warto wykonać go przy padającym z okna świetle dziennym.

Jeśli natomiast wydawało Wam się, że małe lusterko do łazienki to gadżet stworzony wyłącznie z myślą o kobietach, to nic bardziej błędnego – panom również będzie z nim do twarzy, w szczególności w trakcie golenia. Jeżeli zatem jest tu ktoś, kto miewa problemy z porannymi zacięciami i powoli traci cierpliwość do twarzy upstrzonej kawałkami papieru toaletowego, tamującymi krwawienie, to najwyższa pora, aby zainwestować w lusterko do golenia – wydatek to z gatunku niewielkich, a korzyści w bród.

Wiszące czy stojące – jakie lusterka do łazienki sprawdzą się najlepiej?

Zastanawiacie się jakie lusterko sprawdzi się w przypadku Waszej łazienki? Odpowiedzią na to pytanie w pierwszej kolejności będą wymiary pomieszczenia jakim dysponujecie – inne bowiem modele lepiej sprawdzą się w małych wnętrzach, a inne w tych, które wyjątkowo mogą pochwalić się okazałym metrażem.

Oferowane przez nas w tym dziale małe lusterka wiszące będą stanowić odpowiedź przede wszystkich na potrzeby małych łazienek, w których brakuje zazwyczaj miejsca, aby sprawnie uporządkować i przechowywać wszystkie bibeloty. Tego typu lusterka ze względu na funkcjonalne formy bardzo szybko rozwiążą problem ograniczonej metrażowo przestrzeni, a zawieszone nad umywalką dadzą komfort wykonywania toalety, sprawdzając się przy tym nie mniej dobrze niż ich tradycyjne odpowiedniki.

Klasyczne lusterka stojące do łazienki ze względu na to, że będą wymagać wygospodarowania dodatkowego miejsca do przechowywania lepiej z kolei odnajdą się w dużych wnętrzach. Schowane do jednej z szafek czy postawione na półce, nie tylko zawsze pozostaną w zasięgu ręki, ale też umożliwią łatwą zmianę miejsca przeznaczenia, na takie które w danym momencie najbardziej będzie odpowiadać naszym aktualnym potrzebom.Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl