Suszarki do prania
Twój wybór: Usuń wszystko

Suszarki do prania (1 produktu)

Dostępne w tym dziale suszarki to akcesoria nieocenione jeśli o higienicznym i wygodnym suszeniu prania mowa. Szczególnie, że oferowane przez nas modele to zarówno suszarki ogrodowe, jak i suszarki łazienkowe, które dzięki różnorodnym formom i zastosowanym udogodnieniom z powodzeniem nadadzą się do użytkowania na zewnętrz, jak i wewnątrz domu. Które z nich wybierzesz dla siebie?
od najnowszych
  • od najnowszych
  • od najpopularniejszych
  • od najtańszych
  • od najdroższych
  • Wyprzedaż
Twój wybór:
Filtry
Producent
Materiał
Kolor
Produkty w promocji


Suszarki do prania

Jeśli chcemy, aby kupowane ubrania służyły nam dobrze przez długi czas to powinniśmy o nie dbać. I to dbać nie tylko w taki sposób, że garderobę podzielimy na ciuchy przeznaczone ‘na co dzień’ i ‘od święta’, ale także poprzez pranie ciuchów w odpowiedniej temperaturze, używanie odpowiadającego potrzebom tkanin płynu i proszku do prania, a w końcu – odpowiednie suszenie.

W przypadku tego ostatniego nie chodzi jednak tylko o sposób wieszania bielizny i ubrań, ale także o wybór odpowiedniej suszarki na pranie. Producenci dają nam przecież w tym temacie do wyboru wiele wariantów, wśród których możemy spotkać m.in. suszarki do prania balkonowe, suszarki ogrodowe i suszarki łazienkowe.

Pierwsze z nich, czyli suszarki balkonowe to modele, spośród których najbardziej popularne są suszarki poziome i dwuskrzydłowe. Składają się one zazwyczaj z metalowego stojaka i poziomo ułożonych szczebelków, których ilość może się wahać pomiędzy sześć a dziesięć sztuk. Za największe ich zalety uznaje się mobilność, ergonomiczne formy (podobne do tych, które mają deski do prasowania) oraz funkcjonalność, która pozwala je nie tylko wygodnie składać i rozkładać, ale także przechowywać  w miejscu niedostępnych dla oczu, co niewątpliwie jest dużym plusem, kiedy jesteśmy estetami i lubimy, kiedy każda rzecz w naszym domu ma swoje miejsce.

Drugi typ, czyli suszarki ogrodowe, to propozycja dedykowana właścicielom domów jednorodzinnych. Suszarka zamontowana na stałe w ogrodzie to przecież świetny pomysł jeśli lubimy letnią porą suszyć pranie na świeżym powietrzu. Takie rozwiązanie nie tylko wpływa na czas schnięcia ubrań, ale także oszczędza nam pracy, ponieważ nie wymusza na nas konieczności każdorazowego wynoszenia na taras suszarki balkonowej.  Nie musimy chyba jeszcze dodawać, że jest to szczególnie pomocne kiedy pranie robimy kilka razy w tygodniu, bo w skład rodziny wchodzi nie tylko mama i tata, ale także kilkoro pociech?

Jesteście ciekawi co jeszcze mamy w tym temacie do powiedzenia? Przeczytajcie kilka słów o suszarkach łazienkowych.

Suszarki łazienkowe

Tego typu modele, świetnie sprawdzają się w przypadku kiedy wielkość pokoi jakimi dysponujemy pozostawia wiele do życzenia, a na dodatek nie posiadamy balkonu, ani dostępu do suszarni.  Suszarki łazienkowe jawią się wówczas jako rozwiązanie, które jako jedyne jest w zasięgu naszej ręki – bądź co bądź, ale ubrania gdzieś przecież suszyć trzeba…

Decydując się na nie musimy jednak pamiętać, że suszarki sufitowe ze względu na swoją nietypową formę potrzebują odpowiedniej ilości miejsca, aby mogły w pełni ukazać swoje walory praktyczno-użytkowe. W przypadku, gdy posiadamy bardzo małą łazienkę, w której dodatkowo zamieszczony jest prysznic, zamontowanie suszarki może okazać się kłopotliwe. Wtedy ostateczną możliwością są suszarki na kaloryfer, suszarki ścienne lub nowoczesne suszarki rozwijane, które do montażu nie potrzebują nic więcej, jak stabilnego drążka.  

Jaka suszarka sprawdzi się najlepiej? 

To pytanie, na które tak naprawdę każdy z Was powinien udzielić odpowiedzi we własnym zakresie, bo model, który w dłuższej perspektywie spełni Wasze oczekiwania to taki, który będzie dostosowany nie tylko do Waszych estetycznych upodobań, ale także preferencji użytkowania i możliwości metrażowych wnętrz jakimi dysponujecie. 

W przypadku, gdy należycie do grona szczęśliwców i posiadacie osobne pomieszczenie zaadaptowane na suszarnię lub macie możliwość suszenia prania w domu (np. w salonie), dobrym wyborem będą suszarki sufitowe, jak i te dwuskrzydłowe czy modułowe (kilkupoziomowe). W zakresie tym sprawdzą się zarówno suszarki do prania metalowe, jak i te wykonane ze stali nierdzewnej, które dzięki wysokiej jakości zastosowanego do ich wykonania materiału pozostaną stabilne i nie ugną się pod ciężarem prania.

Jeśli natomiast jesteście właścicielami balkonu lub co lepsza – ogrodu, to w Waszym przypadku najlepszym rozwiązaniem będą suszarki na pranie rozwijane (automatycznie) oraz suszarki ogrodowe. Pierwsze z nich nie zajmą zbyt wiele miejsca, co będzie szczególnie cenne w przypadku małometrażowych balkonów, a drugie dadzą możliwość suszenia (nawet tych największych ilości) ubrań na świeżym powietrzu, przez co zatrzymają ładny wygląd i zapach czystości przez długi czas.Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl