Szczoteczki do rąk
Twój wybór: Usuń wszystko

Szczoteczki do rąk

Jeśli należycie do grona osób, które wyznają zasadę, że to dłonie są wizytówką każdego człowieka to nasze szczoteczki do czyszczenia paznokci z pewnością spotkają się z Waszym zainteresowaniem. Zarówno te drewniane, jak i plastikowe, ubrane w stonowane kolory, jak i te o wyrazistych barwach, posiadające proste lub podszyte sporą dawką dobrego humoru kształty – nasze szczoteczki do rąk świetnie poradzą sobie z zadaniem pielęgnacji stóp i dłoni.

od najnowszych
  • od najnowszych
  • od najpopularniejszych
  • od najtańszych
  • od najdroższych
  • Wyprzedaż
Twój wybór:
Filtry

Nie znaleziono produktów spełniających wybrane kryteria.


Szczoteczki do rąk

Od niepamiętnych czasów dłonie służą nam nie tylko do pracy, ale też do komunikacji z drugim człowiekiem – wielu ludzi uważa, że to właśnie one są wizytówką człowieka. Dłoni używamy m.in. kiedy podajemy komuś rękę na powitanie, jak i wtedy kiedy przekazujemy mu jakiś przedmiot. Wtedy to właśnie nasze dłonie są w widoczny sposób wyeksponowane. Z dłoni możemy wyczytać wiele informacji na temat osobowości, a także ocenić, czy dana osoba dba o siebie i o estetyczny wygląd otoczenia w jakim żyje.

Szczególną dbałość wykazują w tym temacie kobiety, które często i chętnie poddają się zabiegom pielęgnacji dłoni. W przypadku Pań posiadające odpowiednią długość i czyste paznokcie to przecież podstawa, biorąc pod uwagę, że to właśnie one najczęściej sprawują w domu pieczę nad przygotowywaniem posiłków.

To właśnie z myślą o nich, jak i o preferujących zadbane dłonie mężczyznach przygotowaliśmy szczoteczki do rąk, które umożliwiają dbanie o paznokcie w zaciszu domu, bez konieczności częstego udawania się do kosmetyczki. Jesteście ciekawi co tym razem mamy Wam do zaproponowania? Czytajcie dalej!

Gdzie przydadzą się szczoteczki do rąk?

Jeśli do tej pory uparcie twierdziliście, że szczoteczki do czyszczenia paznokci mogą znaleźć zastosowanie tylko i wyłącznie w łazience, to niestety musimy Was poinformować, że jesteście w błędzie. Owszem, zgodzimy się, że to właśnie w takich pomieszczeniach tego typu gadżety znajdują najszersze zastosowanie – o piękny wygląd dłoni i stóp dbać przecież trzeba nie tylko od święta, ale regularnie, podczas każdej kąpieli.

No ale co w takim razie z kuchnią, w której codziennie mamy bezpośredni kontakt z jedzeniem, bo to na naszych barkach spoczywa przygotowywanie posiłków dla całej rodziny? Czy tutaj szczoteczki do rąk także nie są użytecznym i mile widzianym pomocnikiem?

Założymy się, że nie jeden raz w życiu zdarzyło Wam się przecież obierać marchewkę, ziemniaki lub buraki i doskonale zdajecie sobie sprawę z tego, jakie wykonywanie tych czynności niesie ze sobą konsekwencje. Zafarbowana od soków warzywnych skóra, drobinki brudu za paznokciami… pozwólcie, że nie będziemy w tym miejscu rozwijać tego wątku i ograniczymy się jedynie do stwierdzenia, że po takich zajęciach dłonie wyglądają po prostu mało estetycznie.

Szczoteczki do rąk jakie dla Was przygotowaliśmy oferują nieocenioną pomoc w tym zakresie, dlatego warto zadbać, aby znajdowały się (przynajmniej w ilości jednej lub dwóch sztuk) nie tylko przy wannie, ale także w bliskim sąsiedztwie kuchennego zlewu. W taki sposób pozwolą zarówno na wygodne przeprowadzenie czynności higienicznych podczas kąpieli, jak i w duecie z odpowiednim detergentem umożliwią szybkie wyczyszczenie rąk, kiedy po ugotowaniu obiadu będziemy chcieli wspólnie z rodziną zasiąść do stołu bez towarzyszącego nam zakłopotania z powodu niechlujnego wyglądu naszych rąk.

Wybieramy szczoteczki do czyszczenia paznokci

Skoro już tak dużo powiedzieliśmy o praktycznych możliwościach zastosowania szczoteczek do rąk, to pozwólcie, że na koniec, w ramach uzupełnienia tematu, przedstawimy Wam zalety związane z estetyką tych funkcjonalnych gadżetów. A wierzcie nam na słowo, że nasze szczoteczki także i w tym temacie mają do powiedzenia naprawdę niemało…

Współpracujący z nami producenci wykazują się przecież dużą pomysłowością w zakresie wykorzystania dostępnych form i materiałów, które są przyjazne nie tylko środowisku, ale i samym użytkownikom. Do wyboru w tym zakresie dają nam np. szczoteczki do czyszczenia paznokci z drewna bambusowego, które włosie o różnej grubości i twardości posiadają zamieszczone z dwóch stron, jak i kolorowe szczoteczki do rąk w kształcie krokodyla z tworzywa sztucznego, które dzięki ergonomicznej konstrukcji dopasowują się do kształtu ręki, pozwalając tym samym na dostosowanie nacisku adekwatnego do stopnia zabrudzenia paznokci.

Zarówno w pierwszym, jak i drugim przypadku są one nie tylko świetną alternatywą dla dekoracji, na które w łazience ze względu na ograniczoną ilość miejsca do przechowywania zazwyczaj brakuje nam dodatkowego przestrzeni (gdzieś przecież ręczniki łazienkowe trzeba schować), ale także stanowią oryginalne tło dla całości wystroju wnętrza, które w zależności od gustów właścicieli może być utrzymane w różnorodnej stylistyce.Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl