Uchwyty na papier toaletowy
Twój wybór: Usuń wszystko

Uchwyty na papier toaletowy (32 produktów)

Prezentowane w tym dziale uchwyty na papier toaletowy to rozwiązane w równym stopniu estetyczne, co i funkcjonalne, które będzie trafionym wyborem pod kątem wyposażenia każdej łazienki. Praktyczne podajniki jakie mamy Wam do zaoferowania w tym zakresie to zarówno wieszaki na papier toaletowy wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, jak i metalowe stojaki na papier, które w zależności od zastosowanej kolorystyki i sposobu wykończenia lepiej spełnią swoje zadania we wnętrzach inspirowanych innymi stylami.

Termin realizacji
od najnowszych
  • od najnowszych
  • od najpopularniejszych
  • od najtańszych
  • od najdroższych
  • Wyprzedaż
Twój wybór:
Filtry
Cena
-
Producent
Materiał
Kolor
Produkty w promocji
Wysokość
-
Szerokość
-
Głębokość
-


Uchwyty na papier toaletowy do każdej łazienki

Stylowo i funkcjonalnie wyposażona łazienka to nie tylko wysokiej klasy armatura i wykonane z najlepszej jakości materiałów meble, które dają nam wiele możliwości w zakresie przechowywania – to także stanowiące dopełnienie aranżacji dodatki i detale, które finalnie nadają wnętrzu charakteru i podkreślają związaną z reprezentowanym przez nie stylem estetykę.

Mowa tutaj oczywiście o tradycyjnych mydelniczkach i dozownikach na mydło w płynie, pojemnikach na szczoteczki, organizerach, szczotkach do WC oraz występujących z nimi w duecie uchwytach na papier toaletowy.

Szczególnie te ostatnie mają specjalne zadanie w tym zakresie, ponieważ jednocześnie spełniają funkcję dekoracji i praktycznego elementu codziennego użytku, który ma duży wpływ na komfort korzystania z domowego sanitariatu. Z pozoru mało znaczące wieszaki na papier toaletowy są przecież nieocenione nie tylko jeśli o zachowaniu odpowiedniego poziomu higieny mowa, ale także w przypadku jeśli zależy nam na utrzymania łazienki w należytym porządku i czystości.

Zgodzicie się z chyba z nami, że tarzający się po podłodze czy też położony niedbale na sąsiadującą z muszlą klozetową pralkę papier toaletowy to widok nie tylko mało elegancki, ale szczególnie niepożądany jeśli należymy do osób towarzyskich, które często zapraszają do siebie bliższych i dalszych znajomych lub przyjaciół?

Nowoczesne stojaki na papier toaletowy

Jeśli chcecie zapobiec nieprzyjemnym sytuacjom, w których przebywający u Was goście byliby zmuszeni zaglądać skrępowani do szafek w celu poszukiwania papieru, to nowoczesne stojaki na papier toaletowy powinny obowiązkowo spotkać się z Waszym zainteresowaniem. Szczególnie, że współpracujący z nami producenci oferują Wam w tym temacie naprawdę niemały wybór…

Do Waszej dyspozycji pozostają zarówno eleganckie uchwyty na papier ze stali nierdzewnej (do montażu na ścianie), wieszaki na papier toaletowy, które można łatwo przymocować na przyssawce, a także stojaki na papier toaletowy z metalu, które w przypadku większości modeli dają możliwość założenia więcej niż jednej rolki papieru.

Zarówno praktyczne formy, jak i stosowane do wykonania wchodzących w skład naszego asortymentu uchwytów materiały wskazują nie tylko na wygodę użytkowania, którą istotnie ze sobą niosą, ale także wysoką odporność na wilgoć, której w łazience z oczywistych względów nie jesteśmy w stanie uniknąć. Odporny na korozję metal i stal nierdzewna czy praktyczny plastik to tworzywa, które znajdują w tym względzie najszersze zastosowanie, nie brakuje jednak także innych alternatyw, których przedstawicielami są m.in. uchwyty drewniane.

Jaki wieszak na papier toaletowy sprawdzi się najlepiej?  

Przede wszystkim taki, który będzie pasować do całości wystroju wnętrza – zarówno pod kątem estetycznym, jak i praktycznym. Wieszak plastikowy z oczywistych względów nie będzie prezentował się zbyt elegancko w towarzystwie stalowej szczotki do WC, tak, jak i stojak na papier z metalu niekoniecznie dobrze odnajdzie się w bliskim sąsiedztwie akcesoriów wykonanych z ceramiki.

Jeśli zależy nam na dopasowaniu wszystkich detali pod kątem wybranego przez nas stylu wnętrza to trzymajmy się konsekwentnie przede wszystkim konwencji wpisanych w jego schemat. Chcąc uniknąć niezbyt estetycznego miszmaszu nie mieszajmy ze sobą bardzo wyrazistych dekorów i deseni, nie idźmy w duże kontrasty kolorystyczne szczególnie jeśli łazienka nie może poszczycić się dużym metrażem.  Pamiętajmy, że styl klasyczny i skandynawski kocha elementy drewniane, a estetyka w typie glamour niezmiennie łączy się z wykończeniem na wysoki połysk i dużą ilością stali nierdzewnej.Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl