Wagi łazienkowe
Twój wybór: Usuń wszystko

Wagi łazienkowe (5 produktów)

Waga łazienkowa to podstawa nie tylko w przypadku miłośników zdrowego stylu życia -  niezwykle praktyczne akcesorium każdemu z nas może pomóc utrzymać masę ciała pod kontrolą, nie zajmując przy tym zbyt wiele przestrzeni i z powodzeniem dostosowując się do estetyki wnętrza łazienki. Waga łazienkowa elektroniczna czy klasyczna waga mechaniczna – którą z nich wybierzesz dla siebie?

od najnowszych
  • od najnowszych
  • od najpopularniejszych
  • od najtańszych
  • od najdroższych
  • Wyprzedaż
Twój wybór:
Filtry
Cena
-
Producent
Materiał
Kolor
Typ wagi
Produkty w promocji
Szerokość
-
Głębokość
-


Wagi łazienkowe, które utrzymają kilogramy pod kontrolą

Wagi to przedmioty, które zazwyczaj obecne są w naszych domach pod dwoma postaciami – w kuchni, gdzie odmierzają odpowiednie porcje jedzenia pozwalając na utrzymanie zbilansowanej diety, a także w łazience, gdzie z kolei umożliwiają regularne kontrolowanie masy ciała. I to właśnie o tych drugich powiemy dzisiaj kilka słów, mając przy tym na względzie nie tylko pozostające w kręgu Waszych zainteresowań funkcjonalności, ale i aspekty estetyczne, które jak doskonale wiemy, nawet w przypadku takich przedmiotów nie pozostają Wam zupełnie obojętnie.

Zapewne zwróciliście uwagę, na to, że wagi łazienkowe jakie wchodzą w skład tego działu to przede wszystkim te elektroniczne. My jednak, aby dać Wam możliwość porównania ich z klasycznymi modelami, na początku opiszemy zalety wag mechanicznych, które pomimo posiadania jedynie podstawowych funkcji, ciągle spotykają się z zainteresowaniem szerokiego grona użytkowników.  

Jeśli zatem rozważacie kupno wagi łazienkowej i zastanawiacie się, która lepiej spełni Wasze oczekiwania, to czytajcie dalej. W naszym mini poradniku postaramy się nie tylko odpowiedzieć na nurtujące Was pytania, ale i rozwiać ewentualne wątpliwości w stosunku do któregokolwiek modelu.

Wagi łazienkowe mechaniczne

Klasyczne wagi mechaniczne to te, które posiadają mechanizm analogowy. Tego typu modele wyposażone są w umieszczoną na zegarze ruchomą wskazówkę z podziałką i pokrętło, za pomocą którego można wyzerować licznik (należy robić to po każdym użyciu). Dodatkową ich zaletą jest to, że są bardzo proste w obsłudze, nie wymagają dbałości o wymianę baterii i ważą z dokładnością od 1 do 500 g. Ponadto, ergonomiczne formy i płaskie platformy pozwalają nie tylko łatwo je przenosić, ale i przechowywać np. pod szafką w łazience lub pod łóżkiem w sypialni.

Jako zaletę wag łazienkowych mechanicznych należy potraktować także to, że są wykonane z bardzo praktycznych w użytkowaniu materiałów. W większości przypadków z powodzeniem stosuje się tutaj tworzywa sztuczne, które nie tylko są lekkie, ale także nie nastręczają problemów z utrzymaniem wag w czystości. W takim wypadku należy jednak wyjątkowo przestrzegać dopuszczalnego przez producenta obciążenia, ponieważ plastik pod nadmiernym naporem ciężaru może łatwo pęknąć.

Wagi łazienkowe elektroniczne

Stanowiące alternatywę dla modeli mechanicznych wagi łazienkowe elektroniczne są zasilane przez baterie, a w niektórych przypadkach – przez światło sztuczne lub słoneczne. Tego typu wagi wykonywane są najczęściej ze szkła hartowanego, które zapewnia im odporność na ciężar w zakresie od 2 do 180 kg. Wagi elektroniczne posiadają duży wyświetlacz LCD, z którego można swobodnie odczytywać wyniki i podkładki antypoślizgowe, które dbają o stabilność podczas ważenia. Wskazane modele ważą z dokładnością do 100 g i często posiadają funkcję szybkiego startu, co oznacza, że po wejściu na wagę same się włączają, a po zakończeniu korzystania, automatycznie się wyłączają. Wiele z nich posiada dodatkowe funkcje, do jakich należą m.in. obliczanie BMI i analiza składu ciała.

Jaka waga łazienkowa sprawdzi się lepiej?

O funkcjonalnościach zostało już powiedziane wystarczająco dużo, dlatego na koniec powiemy kilka słów odnośnie estetyki. Szczególnie, że nasi producenci mają w tym temacie naprawdę wiele do zaoferowania…

Wagi szklane i z elementami stali nierdzewnej, okrągłe i kwadratowe, o jasnej lub ciemnej kolorystyce -  to tylko kilka przykładów modeli, jakie znajdziecie w tym dziale. Które z nich będą najlepszym wyborem?

Przykładowo:

Wagi kwadratowe to propozycja, która spełni oczekiwania tych z Was, którzy wysoko cenią sobie klasyczne formy. Ciekawym rozwiązaniem w tym temacie może być np. waga w kolorach czerni lub waga elektroniczna w odcieniu orzeźwiającej zieleni. Dobrym wyborem, który prawdopodobnie zaspokoi gusta szerokiego grona użytkowników, mogą być też wagi łazienkowe elektroniczne utrzymane w barwach szarości – zastosowana w ich przypadku, uniwersalna kolorystyka pozwoli dopasować tego typu modele do wystroju każdej łazienki.Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl