Łyżki do butów
Twój wybór: Usuń wszystko

Łyżki do butów (1 produktu)

Łyżki do butów to może i akcesoria nieco zapomniane, ale z pewnością niezmiennie przydatne, a że funkcjonalność nie od dziś pozostaje w sferze naszych szczególnych zainteresowań, dlatego nie mogło ich w naszym sklepie zabraknąć. Znajdujące się w naszej ofercie łyżki do obuwia to zarówno różnorodność materiałów, jak i kolorystyki, a także modele o różnej wielkości - każdy znajdzie tu coś dla siebie. 

 

od najnowszych
  • od najnowszych
  • od najpopularniejszych
  • od najtańszych
  • od najdroższych
  • Wyprzedaż
Twój wybór:
Filtry
Kolor
Materiał
Producent
Produkty w promocjiŁyżki do butów – przydadzą się w każdym wieku

Wbrew niektórym stereotypowym opiniom, łyżka do obuwia to akcesorium przydatne nie tylko w przypadku osób wiekowych, choć to zapewne one w szczególności docenią walory jakie niesie ze sobą łyżka do butów długa wystarczająco, aby pozwolić im na komfortowe założenie obuwia bez konieczności schylania się, a tym samym narażania na ból swych niejednokrotnie dotkniętych artretyzmem kolan.

Niezależnie jednak od wieku, dla wszystkich z nas łyżki do butów to dobry sposób na zachowanie obuwia w dobrym stanie przez długi czas – dzięki ich stosowaniu nie tylko bowiem podniesiemy komfort zakładania dopasowanych szpilek czy dosyć sztywnych sztybletów, ale i nie zniszczymy napiętków, które znacznie dłużej zachowają swój pierwotny i estetyczny stan.

Nadal nie jesteście przekonani co do tego, że te akcesoria warto w swoim przedpokoju mieć? Zatem pora uderzyć w wygodnickie tony… Wysilcie nieco swoją wyobraźnię i przypomnijcie sobie te dantejskie sceny, które poranną porą w sezonie jesienno-zimowym lubią się przynajmniej od czasu do czasu rozgrywać w przedpokoju. Zaspaliście, znowu grozi Wam spóźnienie do pracy (choć szef już przy okazji poprzedniego wyraźnie uprzedzał „żeby to było ostatni raz!”), a tu na drodze do ocalenia posady (a być może i głowy) stają wysokie kozaki lub sznurowane botki. Zakładanie ich bez pomocy łyżki do butów potrafi zająć sporo czasu, prawda…?

Łyżki do butów metalowa czy łyżka do butów drewniana – jaki model wybrać?

Jednym z podstawowych kryteriów, którymi należy się kierować przy wyborze łyżki do butów jest jej długość. Długa łyżka do butów to rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko w charakterze udogodnienia dla osób starszych, ale i w sytuacji, gdy wśród naszego obuwia sporo jest modeli o wysokich cholewkach. Krótkie łyżki do butów to z kolei akcesoria dużo bardziej uniwersalne, ponadto z uwagi na swe nieznaczne gabaryty, dające możliwość spakowania do bagażu i wykorzystywania nie tylko w domu, ale i w trakcie naszych podróży.

Niezależnie jednak od tego, czy będzie to łyżka do butów długa, czy też model z krótszym trzonkiem, warto również zwrócić uwagę na materiał, z którego została wykonana. W kwestii wytrzymałości najlepiej sprawdzi się łyżka do butów metalowa lub model wykonany z aluminium, choć coraz bardziej zaawansowany proces rozwoju technologicznego sprawia, że również te wykonane z tworzyw sztucznych mogą pochwalić się długą żywotnością. Tradycjonalistom poleca się z kolei łyżka do butów drewniana.

Wybierając łyżkę do obuwia zastanówmy się również, w którym miejscu przedpokoju zamierzamy ją przechowywać – jeżeli chcemy, aby mogli z niej korzystać również nasi goście, powinna ona zostać wyeksponowana w widocznym miejscu, takim jak chociażby wieszak lub boczna ścianka szafki na buty, a co za tym idzie, powinna mieć albo odpowiednio wyperforowany otwór w swej górnej części, albo posiadać dodatkowo umocowaną zawieszkę.

Łyżka do obuwia to nie wszystko, czego potrzebuje Twój przedpokój…

Są takie akcesoria do przedpokoju, które pomimo tego, że nie są w przypadku tego pomieszczenia ani pierwszym, ani oczywistym wyborem, po prostu warto mieć. I to nie tylko z powodów praktycznych i użytkowych, ale i dyskretnej dekoracyjności, która pozwoli nam na stworzenie oryginalnej aranżacji. Co szczególnie w tym temacie polecamy?

Jednymi z niedocenianych, a równocześnie niezwykle dekoracyjnych akcesoriów już od lat pozostają szafki i regały na klucze. Zastanówcie się – w ilu przedpokojach zdarzyło Wam się natknąć na te gadżety? No właśnie… Nie mniej ciekawym pomysłem są stojaki na parasole. Co prawda aranżacje, na które napotykamy w magazynach lub blogach wnętrzarskich pokazują, że nie zostały one jeszcze całkowicie zapomniane, nadal jednak ich widok należy do rzadkości. I zdecydowanie warto ten ich atut wykorzystać.

 Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl