Wycieraczki
Twój wybór: Usuń wszystko

Wycieraczki (18 produktów)

Zwykło się mówić, że przedpokój to wizytówka całego domu, tak naprawdę jednak dobre pierwsze wrażenie warto na swoich gościach zrobić już nieco wcześniej – wycieraczki wejściowe już nadciągają w tym temacie z pomocą! Dodatkowo możecie u nas liczyć nie tylko na ich liczne warianty wzornicze i kolorystyczne, ale i niezwykle szeroki wybór materiałów, z których zostały wykonane.

 

Termin realizacji
od najnowszych
  • od najnowszych
  • od najpopularniejszych
  • od najtańszych
  • od najdroższych
  • Wyprzedaż
Twój wybór:
Filtry
Cena
-
Motyw
Kolor
Grafika
Kształt
Materiał
Producent
Produkty w promocji
Wysokość
-
Szerokość
-
Długość
-Wycieraczki wejściowe – wizytówka Twojego domu

Nie od dzisiaj wiadomo, że wycieraczka pod drzwi, choć jest akcesorium, do którego na ogół większość z nas nie przywiązuje zbyt dużej wagi, to stanowi jednak całkiem istotną funkcję reprezentacyjną i w pewnym sensie jest wizytówką każdego domu. Chociaż na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się zbytnio na tle drewnianych drzwi wejściowych, to właśnie wycieraczka zewnętrzna jako pierwsza powita przybyłych do nas gości, umożliwiając im przy tym swobodne oczyszczenie obuwia z wszelkiego rodzaju brudu i zanieczyszczeń.

Warto zadbać o to, aby wycieraczki wejściowe były wykonane z wysokiej jakości materiału i dobrze zbierały wszystkie przyniesione z zewnątrz nieczystości.

Jakie materiały macie zatem do wyboru? Dobrze sprawdzają się wycieraczki gumowe. Posiadają one twardą powierzchnię, często idącą w parze z szorstką, naszpikowaną niewielkimi wypustkami fakturą, która pod naciskiem butów nie ulega nadmiernemu zniekształceniu, a to w konsekwencji gwarantuje solidne oczyszczenie obuwia. Kolejną zaletą jaką posiadają gumowe wycieraczki do domu jest funkcja antypoślizgowa, która zabezpiecza je przed przemieszczaniem się po posadzce. Jesienną i zimową porą, kiedy deszcz i śnieg daje nam się we znaki, idealnie sprawdzą się także wycieraczki kokosowe, które jak żadne inne chłoną wilgoć. Wycieraczki kokosowe nie tylko doskonale pochłoną nadmiar wody, ale będą też stanowić ozdobę o naturalnym charakterze, która zaprosi każdego gościa do wnętrza naszego domu.

Wycieraczka zewnętrzna i wewnętrzne wycieraczki do domu – praktyczna dekoracja przedpokoju i klatki schodowej

Kiedy już wycieraczka zewnętrzna umożliwi domownikom lub gościom komfortowe otarcie butów, robiąc na nich tym samym pozytywne pierwsze wrażenie, warto zadbać o to, aby wycieraczka wewnętrzna to wrażenie podtrzymała. Bo choć wycieraczka pod drzwi na ogół wykorzystywana jest w charakterze zewnętrznym, to czasem jednak warto wykorzystać ją również wewnątrz. Nie tylko zresztą w przedpokoju (zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym), ale i przy oknie balkonowym lub tarasowym (jeżeli ustawimy ją na balkonie lub tarasie, które nie są zadaszone, dosyć szybko może ulec zamoczeniu lub zabrudzeniu, przestając spełniać swoje funkcje).

Wycieraczka do butów to niezwykle praktyczne akcesorium, które dobrze zapobiega roznoszeniu się nieczystości po przedpokoju – ba! – nawet po całym mieszkaniu. Jak bardzo warto zainwestować w ten niezwykle funkcjonalny gadżet wie każda Pani domu, która to najczęściej wiernie stoi na straży porządku. Wykonane z dobrej jakości materiałów wycieraczki do domu są nie tylko oryginalną ozdobą przedpokoju, czy klatki schodowej, ale zdecydowanie zmniejszają częstotliwość sprzątania. I chociaż z pewnością wycieraczki nie są głównym elementem dekoracyjnym pomieszczenia w jakim się znajdują, to warto zatroszczyć się o to, aby swoim stylem pasowały do całości aranżacji wnętrza.

Wycieraczki pod drzwi i inne akcesoria do przedpokoju

Pozostając w temacie przedpokoju i dedykowanych temu pomieszczeniu akcesoriów, mamy dla Was kilka propozycji, które okażą się nie tylko przydatne, ale i z uwagi na swój oryginalny charakter, pozwolą stworzyć ciekawą i pomysłową aranżację.

Co powiecie na szafki i regały na klucze? Nie należą one do najczęstszych widoków w odwiedzanych przez Was przedpokojach, prawda? Dlatego zdecydowanie warto to wykorzystać i potraktować za ich atut, bo to nie tylko akcesoria o oryginalnej estetyce, ale i w równym stopniu niezwykle przydatne w codziennym życiu. Podobny potencjał skrywają w sobie także stojaki na parasole, więc jeżeli lubicie, gdy Wasze wnętrza pozytywnie wyróżniają się na tle innych, to o nich również warto nie zapominać.Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl