Twój wybór: Usuń wszystko

Dekoracje (1042 produktów) - strona 1 z 22

Designerskie meble to z pewnością nie koniec zmagania się z wystrojem wnętrza – dopiero dekoracje do domu pozwolą Wam z sukcesem zwieńczyć ten żmudny proces. Znajdujące się w naszej ofercie artykuły dekoracyjne to idealny sposób na dopieszczenie każdego pomieszczenia i nadanie mu absolutnie niepowtarzalnego i charakterystycznego wyłącznie dla jego właściciela charakteru.
Termin realizacji
od najnowszych
  • od najnowszych
  • od najpopularniejszych
  • od najtańszych
  • od najdroższych
  • Wyprzedaż
Twój wybór:
Filtry
Cena
-
Kolor
Materiał
Styl
Producent
Produkty w promocji
Flaga
Wysokość
-
Szerokość
-
Średnica
-
Głębokość
-
Długość
-

Dekoracje do salonu

Na wstępie znowu małe powtórzenie kwestii (dla większości) chyba oczywistej – nie tylko meble i oświetlenie, ale również dodatki tworzą klimat wnętrza, równocześnie mogąc przyczyniać się do stworzenia w nim atmosfery o niepowtarzalnym, właściwym tylko dla nas charakterze.

Wiele z nich obok walorów czysto wizualnych, niesie ze sobą także dużą porcję funkcjonalności, jest jednak pewien wyjątek, a mianowicie ozdoby do salonu – tutaj niepodzielną królową pozostaje estetyka, a atrybuty praktyczno-użytkowe schodzą na daleki plan.

To bardzo często przedmioty stanowiące pamiątki (albo rodzinne, przekazywane z pokolenia na pokolenie, albo sentymentalne drobiazgi przywiezione z podróży), ale nie tylko – to również dekoracje zakupione w sklepie lub wyszperane na targu staroci, które choć zapewne aż takiej wartości sentymentalnej dla swych właścicieli przedstawiać nie będą, to i tak z powodzeniem odnajdą się w swej roli.

Warto również pamiętać, że dodatki to najłatwiejszy sposób na szybkie odświeżenie czy wręcz gruntowną metamorfozę pomieszczenia – nawet drobne dekoracje do salonu mogą pozwolić na diametralną odmianę tego wnętrza, dodając mu dodatkowej porcji przytulności, a tym samym sprawiając, że wspólnie spędzane w rodzinnym gronie chwile staną się jeszcze bardziej przyjemne. Nie należy również zapominać o tym, że zmiany, jakie będziemy mogli osiągnąć, wykorzystując artykuły dekoracyjne, będą się wiązać z nieporównywalnie niższymi kosztami, niż gdybyśmy chcieli każdorazowo wymieniać umeblowanie.

Stylowe ozdoby do salonu

Dekoracje do salonu to na ogół przedmioty o stosunkowo niewielkich gabarytach, nic zatem nie stoi na przeszkodzie, aby w danym pomieszczeniu zaaranżować ich kilka, zwłaszcza że znajdujące się w naszej ofercie dekoracje do domu to zarówno te do umocowania na ścianie, jak i te stojące, dla których miejsce znajdzie się na blatach mebli, półkach, a nawet parapecie.

Nasze artykuły dekoracyjne to nie tylko cały wachlarz produktowy pośród którego znajdują się zarówno zawieszki, figurki i wiele innych, ale także różnorodność stylów, w które wpisują się te ozdoby – znajdziecie tutaj zarówno dekoracje do salonu czerpiące inspiracje ze stylu retro i vintage, tak samo, jak i z budzącego skojarzenia z ciepłem malowniczego południa Francji prowansalskiego szyku, czy te utrzymane w konwencji shabby chic, które do każdego pomieszczenia wniosą powiew magicznej aury sprzed stulecia.

Stojące czy wiszące – jakie ozdoby do salonu wybrać?

Akcesoria i ozdoby stojące najlepiej sprawdzają się w dużych pomieszczeniach, a także wszędzie tam, gdzie dysponujemy odpowiednią ilością miejsca do ich wyeksponowania. Figurki, świeczniki i wazony to klasyczne dekoracje na komodę do salonu, które niepodzielnie królują na blatach tych mebli. Często spotyka się je także na półkach i regałach np. w towarzystwie książek i kwiatów, a w nowoczesnych aranżacjach także na drewnianych ławkach, taboretach czy stolikach kawowych. Tego typu artykuły dekoracyjne jeśli tylko mają zapewnioną odpowiednią ilość przestrzeni, dają szerokie możliwości względem ich zastosowania.

Urocze figurki w kształcie ananasów, podszyte sporą dawką dobrego humoru figurki w kształcie ukochanych czworonogów, a nawet designerskie poduszki dekoracyjne – to tylko mała część tego, co mamy Wam w tym temacie do zaproponowania.

Wiszące dekoracje do salonu to alternatywa nie tylko dla tych, którzy z powodu ograniczeń związanych z dostępnym metrażem nie mogą pozwolić sobie na aranżację stojących ozdób, ale także dla tych, którzy w temacie aranżacji wnętrz stawiają przede wszystkim na przestronność i doskonale z nią współpracującą minimalistyczną estetykę. Urocze motyle zawieszone na ścianie nad sofą, dekoracyjna tabliczka z napisem czy ramka z motywującymi sentencjami to świetny sposób na wniesienie odrobiny dekoracyjności i podkreślenie przytulności wnętrza. W przypadku małych pomieszczeń dobrym pomysłem są także obrazy do salonu, które odpowiednio dopasowane pod kątem wymiarów i estetyki,  potrafią genialnie podkreślić stylistykę lub odmienić charakter każdej aranżacji. 

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl