Ekspozytory na zdjęcia
Twój wybór: Usuń wszystko

Ekspozytory na zdjęcia (23 produktów)

Jesteś tradycjonalistą i zdjęcia eksponujesz tylko w ramkach? A może jednak idziesz z duchem czasu i wybierasz w tym celu stojaki na zdjęcia? Niezależnie od tego, która z wymienionych opcji jest bliższa Twoim upodobaniom, u nas znajdziesz akcesoria, które w każdym przypadku pozwolą Ci na stworzenie oryginalnej galerii fotografii. Jeśli chcesz wiedzieć, co konkretnie mamy Ci w tym temacie do zaproponowania, to poświęć chwilę i zajrzyj do tego działu – gwarantujemy, że nie będzie to czas stracony.

Termin realizacji
od najnowszych
  • od najnowszych
  • od najpopularniejszych
  • od najtańszych
  • od najdroższych
  • Wyprzedaż
Twój wybór:
Filtry
Cena
-
Wymiary zdjęcia
Kolor
Materiał
Styl
Orientacja
Producent
Produkty w promocji
Wysokość
-
Szerokość
-
Głębokość
-<span class="caps">HTML</span> Editor – Full Version


Stojak na zdjęcia zamiast ramki?

Tradycyjne ramki co prawda ciągle mają się dobrze i nic nie wskazuje na to, aby miały zniknąć z salonowych wnętrz, jednak coraz chętniej wybieranym rozwiązaniem są także stojaki na zdjęcia, które umożliwiają eksponowanie fotografii w bardzo oryginalny sposób. Choć zwolennicy klasycznych i prostych modeli całą swoją uwagę skupiają na klasycznych w swych formach ramkach,  to walory ekspozytorów na zdjęcia doceniają wszyscy poszukujący niestandardowych rozwiązań nonkonformiści.  

Na czym tak właściwie polega różnica pomiędzy nimi? Ramki na zdjęcia w bardzo dyskretny i elegancki sposób eksponują rodzinne fotografie. Prawidłowo dobrane pod kątem stylu i kolorystyki potrafią komponować się z tłem wnętrza i stanowić estetyczne dopełnienie całości aranżacji. Ekspozytory na zdjęcia uwielbiają z kolei skupiać na sobie wzrok i przyciągać uwagę – w ich przypadku najbardziej liczą się nieszablonowe formy.

Kreatywne formy jakie przybierają spinacze – uchwyty na zdjęcia, dowodzą, że trendy aranżacyjne również w kwestii dekoracyjnych dodatków idą z duchem czasu. To propozycja skierowana przede wszystkim w stronę tych z Was, którzy szukają pomysłu na urozmaicenie wystroju nowoczesnych wnętrz. Jest to także opcja szczególnie warta uwagi ze względu na różnorodność asortymentu jaką w tym temacie proponują producenci – w naszej ofercie można znaleźć uchwyty na zdjęcia wykonane m.in. z drewna, metalu i stali nierdzewnej, występujące zarówno w formie stojącej, jak i przeznaczone do zawieszenia na ścianie.

Ekspozytory na zdjęcia – na przekór monotonii i nudzie

Ramki na zdjęcia są obecne niemal w każdym domu i to między innymi z tego powodu ich widok zazwyczaj nie jest zaskakujący dla naszych oczu. No chyba, że nie jesteśmy w tej kwestii tradycjonalistami i wybieramy modele o wyrazistych wzorach i intensywnej kolorystyce – wtedy ramki mają dużą szansę wyróżnić się z tłumu i przykuć nasz wzrok na dłużej niż kilka sekund. Szczególnie jeśli w środku znajduje się interesujące nas zdjęcie…

Ekspozytory i uchwyty na zdjęcia to z kolei rozwiązanie, które może bez ponoszenia dużych kosztów odświeżyć wystrój wnętrza i nadać mu charakteru, który będzie spójny z osobowością zamieszkującego go lokatora. Masz sentyment do starych fotografii? Ekspozytor podkreśli ich piękno i sprawi, że zawsze będą w zasięgu Twojego wzroku. Lubisz kolekcjonować pocztówki z wakacji? Nic lepiej niż ekspozytor nie sprawdzi się w tym zakresie ich przechowywania.

Jak kreatywnie wykorzystać stojak na zdjęcia?

Ekspozytory na zdjęcia mogą mieć różne zastosowanie. Oprócz wzmiankowanej funkcji stojaka na zdjęcia w salonie, tego typu akcesoria mogą także z powodzeniem odnaleźć się zaaranżowane w pokoju dziecięcym, kuchni i miejscu pracy.

Pokój dziecięcy to miejsce, gdzie swoją obecność zaznaczają przecież nie tylko własnoręcznie namalowane laurki, czy dyplomy za uczestnictwo w szkolnych konkursach, ale także kartki urodzinowe, które Twoja pociecha otrzymuje od swoich przyjaciół. Chyba, zgodzisz się z nami, że (choćby w celu utrzymania porządku) ekspozytor sprawdzi się tu idealnie?

Umieszczenie ekspozytora w kuchni (np. na stole lub parapecie) to kolejne rozwiązanie, które może doskonale zorganizować Twoje codzienne życie – od tej pory niezapłacone rachunki przestaną być Twoją zmorą, a karteczki do zapisywania brakujących w lodówce produktów zawsze pozostaną w zasięgu ręki.

A co powiecie jeszcze na zastosowanie tego typu stojaka w biurze? Takie rozwiązanie także może okazać się być bardzo pomocne. I nie mamy tutaj na myśli tylko rodzinnych zdjęć, na które od czasu do czasu zerkniesz w ciągu dnia, ale także niemałe ilości karteczek z zadaniami do wykonania, które lubią w tajemniczych okolicznościach znikać podczas pracy…Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl