Ramki na zdjęcia
Twój wybór: Usuń wszystko

Ramki na zdjęcia (105 produktów) - strona 1 z 3

Lubisz otaczać się wspomnieniami? Nieobce jest Ci kolekcjonowanie pamiątkowych fotografii w tradycyjnej formie? Zobacz naszą ofertę ramek na zdjęcia i spośród setek modeli wybierz dla siebie te, które najlepiej oddadzą styl i charakter wnętrza, w którym zostaną zaaranżowane. Ramki drewniane, szklane czy plastikowe – to tylko kilka przykładów tego, co możemy Ci w tym temacie zaproponować.
Termin realizacji
od najnowszych
  • od najnowszych
  • od najpopularniejszych
  • od najtańszych
  • od najdroższych
  • Wyprzedaż
Twój wybór:
Filtry
Cena
-
Producent
Materiał
Kolor
Orientacja
Styl
Wymiary zdjęcia
Produkty w promocji
Flaga
Wysokość
-
Szerokość
-
Głębokość
-
Długość
-

Ramki na zdjęcia, które pozwolą kolekcjonować piękne wspomnienia

Ramki na zdjęcia to dekoracyjne akcesoria do domu, które zasługują na szczególną uwagę nie tylko ze względu na swoją ponadczasową estetykę, ale także funkcjonalności, jakie oferują. Bo chyba zgodzicie się, że kolekcjonowanie fotografii to jedna z tych czynności, jakie zawsze wykonujemy z uśmiechem na twarzy? Wykonane w różnych miejscach i sytuacjach pamiątkowe fotografie, w łatwy sposób przywodzą na myśl bliskie nam osoby i wydarzenia, które miały miejsce w mniej lub bardziej odległej przeszłości. Uwiecznianie pięknych chwil sprzyja pielęgnowaniu pamięci o odniesionych przez nas sukcesach, narodzinach dzieci, ślubach czy innych ważnych momentach naszego życia, które wywołują w nas pozytywne emocje.

Dzisiaj robienie zdjęć nie stanowi dla nas żadnego problemu – robimy je często i chętnie. Można nawet pokusić o stwierdzenie, że fotografujemy niemalże wszystko: osoby, wydarzenia, jedzenie i krajobrazy. Wyobraźnia w tym temacie nie ma dla nas żadnych granic. Fotografia jako dziedzina rozwinęła się do tego stopnia, że aparaty zainstalowano nawet w modelach telefonów komórkowych. Popularne współcześnie selfie jest właśnie efektem zastosowania tego nowatorskiego pomysłu. Chociaż tworzenie pamiątkowych galerii dla podążających za rozwijającą się w zawrotnym tempie techniką osób odchodzi już do lamusa, to dla tradycjonalistów z kolei jest bardzo wartościowym dziedzictwem, które z największą starannością pielęgnują. Kolekcjonujemy cenne dla nas wspomnienia i tworzące je wydarzenia nie dlatego, że brakuje nam pomysłu na dopełnienie wystroju domowej przestrzeni, ale przede wszystkim po to, aby móc swobodnie do nich w przyszłości powracać.

Te, które są nam szczególnie bliskie i zajmują ważne miejsca w naszych sercach ubieramy zazwyczaj w ramki na zdjęcia, gdyż to pozwala postawić je w zasięgu naszego wzroku, natomiast te o mniej indywidualnym charakterze z powodzeniem odnajdują swoje miejsca w albumach.

Nowoczesne ramki na zdjęcia na ścianę

Aby umożliwić Wam estetyczne i wygodne kolekcjonowanie fotografii zadbaliśmy o to, aby w naszym asortymencie pojawiły się funkcjonalne ramki na zdjęcia, które reprezentują wiele modnych współcześnie stylistyk. Designerskie wzory i bogata gama różnorodnych barw oraz form sprawia, że bez problemu możecie wybierać pojedyncze modele lub tworzyć oryginalne zestawy ramek w pełni dostosowane do Waszych potrzeb i preferencji użytkowania.

Dużym powodzeniem w tym zakresie cieszą się ramki drewniane o prostokątnych lub kwadratowych kształtach, które są przystosowane nie tylko do tych standardowych rozmiarów zdjęć. W naszej ofercie znajdziecie ramki o wymiarach 8,5×8,5 cm, 9×13 cm czy 10×15 cm.

Ciekawą propozycją oprócz ramek pojedynczych, są także potrójne ramki na zdjęcia na ścianę (np. 36×18, 50×25 cm) lub podwójne zestawy ramek, które ze względu na cechujący je wzorniczy uniwersalizm i naturalne materiały najlepiej oddają charakter minimalistycznej estetyki.

Do wyboru w tym zakresie są m.in. ramki w kolorach bieli, szarości i beżu, nie brak tutaj także wyrazistych odcieni czerni czy granatu, które w każdym przypadku świetnie radzą sobie w aranżacjach bazujących na stylu nowoczesnym, klasycznym czy skandynawskim.

Dla tych z Was natomiast, którzy bardziej niż minimalizm, cenią sobie oryginalną i nieszablonową estetykę przygotowaliśmy nowoczesne ramki na zdjęcia, które będą stanowić idealne dopełnienie awangardowych aranżacji. Ramki na wysoki połysk, bogato zdobione motywami florystycznymi czy przykuwającymi wzrok detalami, o nowatorskich, podszytych sporą dawką dobrego humoru formach – zapewniamy, że to tylko namiastka tego, co możemy Wam w tym temacie zaproponować.

Ramka na zdjęcia czy ekspozytor – co sprawdzi się lepiej?

Ramki na zdjęcia to akcesoria do salonu, które niezależnie od tego czy przeznaczone są do powieszenia na ścianę, czy występują w wersji stojącej, reprezentują tradycyjną formę eksponowania zdjęć. Tego typu modele w zależności od ilości miejsca jaką dysponujemy z powodzeniem można postawić np. na komodzie czy regale, zawiesić na ścianie nad sofą lub nad wezgłowiem łóżka w sypialni. W takiej konfiguracji nie tylko wyglądają ciekawie, ale także przyczyniają się do nadania domowej przestrzeni przytulności.

Akcesoria do domu jakimi są ekspozytory na zdjęcia to z kolei nowoczesna alternatywa dla ramek, która znajduje zainteresowanie szczególnie w gronie klientów o nowoczesnych i awangardowych gustach. Tego rodzaju dekoracyjne akcesoria nie tylko dają możliwość oryginalnego eksponowania fotografii, ale także pozwalają na wyróżnienie estetyki wnętrza i podkreślenie jego funkcjonalności przy pomocy wykorzystania ich walorów w innych konfiguracjach.

Ekspozytory na zdjęcia świetnie sprawdzają się co prawda w zakresie eksponowania fotografii, nie mniej udanie jednak wypadają w roli stojaka, do którego przy pomocy specjalnych klipsów można przyczepiać karteczki z zapisanymi terminami wizyt u lekarzy, listami zakupów czy ważnych sprawunków do załatwienia.

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl