Zegary
Twój wybór: Usuń wszystko

Zegary (209 produktów) - strona 1 z 5

Życie bez zegarków byłoby nie tylko niewygodne, ale też znacznie utrudniałoby nam organizację każdego dnia, dlatego zatroszczyliśmy się o to, aby w naszej ofercie znalazły się stylowe i eleganckie, ale przede wszystkim funkcjonalne zegary i budziki. Różnorodne, przystające do aktualnych trendów wzory dadzą Wam dużą swobodę aranżacyjną i sprawią, że oferowane przez nas zegary – zarówno ścienne, jak i wiszące - umiejętnie odnajdą się w domowych wnętrzach.
Termin realizacji
od najnowszych
  • od najnowszych
  • od najpopularniejszych
  • od najtańszych
  • od najdroższych
  • Wyprzedaż
Twój wybór:
Filtry
Cena
-
Kolor
Materiał
Styl
Producent
Produkty w promocji
Flaga
Wysokość
-
Szerokość
-
Średnica
-
Głębokość
-

Stylowe i funkcjonalne zegary do domu

Chociaż mówi się, że szczęśliwi czasu nie liczą, to my osobiście, choć do owych szczęśliwców zdecydowanie należymy, wolimy mieć nad nim kontrolę. Dzisiaj chyba nie wyobrażamy sobie sprawnej i przemyślanej organizacji dnia bez pomocnego w tym temacie zegarka. Pojęcie czasu tak bardzo przeniknęło do naszej codzienności, że nie jesteśmy w stanie sprawnie funkcjonować  bez narzuconych nam przez zegary norm. Do pracy, na spotkanie, na wizytę u lekarza – wszędzie przecież umawiamy się na konkretne godziny, które dyscyplinują nasze działania i pozwalają tworzyć plan każdego dnia. Dzięki temu nie tylko jesteśmy w stanie sprawnie wykonywać nasze obowiązki, ale też możemy racjonalnie podzielić oddaną nam do dyspozycji dobę tak, aby znaleźć czas również na przyjemności i relaks.

Nowoczesne zegary są jednak wartym uwagi rozwiązaniem nie tylko z uwagi na praktycyzm ich zastosowania – dzięki rozmaitości form z powodzeniem przecież odnajdują się nie tylko na naszych rękach, ale także w domowej przestrzeni. Spotkać najczęściej można je w kuchniach i salonach, choć tak naprawdę nie ma pomieszczenia, w których akcesoria te nie odnajdywałyby się dobrze. Jeśli jesteście ciekawi, co mamy Wam w tym temacie do zaoferowania – czytajcie dalej.

Nowoczesne zegary ozdobne

Z myślą o wszystkich tych, którzy wysoko cenią sobie zalety zegarów przygotowaliśmy bogaty asortyment modeli, które wpiszą się w gusta wielbicieli wielu estetyk. Odzwierciedlenie swoich upodobań odnajdą tutaj nie tylko miłośnicy stylu klasycznego, którzy najpewniej zwrócą uwagę na proste modele w kolorach bieli i czerni, jak i fani nowatorskich form, którzy zapewne nie przejdą obojętnie obok zegarów podszytych sporą dawką oryginalnego wzornictwa. Zapewniamy jednak, że to tylko mały przedsmak tego, co mamy w tym temacie do zaproponowania, dlatego zanim przeglądać zawartość tego działu, przeczytajcie czym warto kierować się w kwestii doboru zegarów, aby jak najlepiej spełniały Wasze oczekiwania.

Nie ulega wątpliwości, że pierwszoplanową rolę w temacie doboru zegarów odgrywa estetyka, która odpowiada za sukces wkomponowania ich w charakter danej aranżacji. W tym temacie najważniejsza pozostaje forma zegara, kolorystyka oraz zastosowane do jego ozdobienia detale. Przykładowo: we wnętrzach skandynawskich czy klasycznych najlepiej odnajdują się zegary ozdobne o prostych formach, wykonane np. z drewna. Naturalny materiał zapewnia im nie tylko ponadczasowy design, ale także bezpretensjonalną, chętnie współpracującą z różnymi stylami urodę, która pozwala z łatwością dopasować je do wielu konfiguracji.

W awangardowych aranżacjach, czy tych utrzymanych w typie glamour dobrze odnajdują się natomiast zegary na wysoki połysk i zegary stojące o nieszablonowych formach. Tutaj warto postawić przede wszystkim na te o niestandardowych kształtach i połączeniach kolorystycznych, które przyciągną uwagę i podkreślą indywidualny charakter wnętrza.

Stojące zegary do salonu  

Skoro już zatrzymaliśmy się przy zegarach stojących, które z jakichś powodów cieszą się nieco mniejszym zainteresowaniem niż tradycyjne zegary ścienne, opowiemy Wam kilka słów o tym, jak można pomysłowo wykorzystać ich walory w aranżacji pokoju dziennego.

Zegary stojące do salonu dobrze odnajdują się w wielu miejscach, jednak najczęściej spotykanym miejscem ich przeznaczenia są komody. Blaty tych mebli świetnie sprawdzają się przecież w kwestii eksponowania wszelkich ozdób i bibelotów. Zasada ta dotyczy także zegarów, które bardzo dobrze czują się w towarzystwie innych dekoracji, do jakich należą np. stojące lustra czy gazetniki. Podobnie sprawa ma się z regałami i półkami, które zapewniając odpowiednią ilość miejsca do ekspozycji z powodzeniem mieszczą nie tylko książki i pudełka ozdobne, ale także niewielkich rozmiarów zegary i budziki.

Innym, nieco mniej powszechnym rozwiązaniem jest także umieszczanie stojących zegarów na blatach konsoli lub stolików kawowych. W takiej kombinacji czasomierze nie tylko prezentują się bardzo oryginalnie, ale także pozostają w zasięgu naszej ręki, co jest niezwykle istotne jeśli w równej mierze zależy nam  na ich walorach estetycznych i praktycyzmie ich zastosowania.

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl