Altavola Design – nowoczesne lampy do salonu i nie tylko

Altavola Design – nowoczesne lampy do salonu i nie tylko 1

Poszukujecie nowoczesnych lamp do salonu? To dobrze się składa, bo do naszej oferty całkiem niedawno dołączyła marka Altavola Design, która specjalizuje się w tej właśnie tematyce. Coś nam podpowiada, że może Wam się spodobać… My jesteśmy nią zachwyceni!

Oferta tej polskiej marki to w szczególności dedykacja dla wszystkich tych, którzy lubią być na bieżąco z aktualnymi trendami wystroju wnętrz. Nie myślcie sobie jednak, że Altavola Design to wyłącznie ślepe podążanie za tym, co obecnie na topie - absolutnie nie! Choć projektanci marki chętnie sięgają po inspiracje czerpane z najnowszych trendów, czynią to jednak w niezwykle dyskretny sposób, zawsze dodając coś, co wyróżnia ich propozycje na tle innych marek wnętrzarskich. 

Oferta marki Altavola Design to przede wszystkim nowoczesne lampy do salonu, z których zdecydowana większość sprawdzi się również w charakterze oświetlenia do jadalni czy pomieszczeń o innym przeznaczeniu i zastosowaniu. Znajdziecie tutaj przede wszystkim nowoczesne lampy wiszące (zwłaszcza takie o szklanych kloszach), na oświetlenie pomocnicze również jednak możecie tu liczyć. Lampy stołowe, podłogowe oraz kinkiety – z pomocą oferty Altavola Design z łatwością zaplanujecie zróżnicowane oświetlenie w swoim domu.

Altavola Design – nowoczesne lampy do salonu i nie tylko 2
2
2
Altavola Design – nowoczesne lampy do salonu i nie tylko 3
2
Altavola Design – nowoczesne lampy do salonu i nie tylko 4
2
Altavola Design – nowoczesne lampy do salonu i nie tylko 5
Zobacz kolejne 11 produktów Pokaż więcej 41 11 30 2

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl