Bezpieczeństwo zakupów


Aby zapewnić Państwu jak największą satysfakcję z przeprowadzonych zakupów, w swojej ofercie posiadamy tylko duże i wiarygodne marki. Dodatkowo na etapie wyboru produktów służymy Państwu swoim doświadczeniem i pomocą. Dokonując zakupów w naszym sklepie, zawsze macie Państwo możliwość skontaktowania się z nami i uzyskania wyczerpującej informacji na temat każdego z naszych produktów - dla Państwa wygody uruchomiliśmy specjalną Infolinię. Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji zamówień w zakresie wyposażenia wnętrz , tak więc bez trudu radzimy sobie z przygotowywaniem ofert obejmujących pełen asortyment, a korzystając z naszego doświadczenia mają Państwo pewność, iż zestawienie będzie w 100% spełniało Państwa wymagania.

Bezpieczeństwo Przesyłek

Wszystkie dostarczane przez nas zamówienia, które dotyczą w większości produktów wrażliwych na uszkodzenia, wysyłane są z zachowaniem szczególnej troski i ostrożności. Wszystkie wysyłki kurierskie objęte są ubezpieczeniem, a każdy produkt jest przez nas odpowiednio zabezpieczony na czas transportu. Dostawy realizowane są poprzez firmy kurierskie - szczególnie wrażliwe sprzęty każdorazowo wysyłane są za pomocą przesyłek paletowych, dzięki czemu eliminujemy ryzyko uszkodzeń.

 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki oraz akceptację Polityki prywatności sklepu sfmeble.pl