Co kupić na prezent ślubny?

Co kupić na prezent ślubny? 1

Sezon weselny rozpoczął się na dobre, a wraz z nim jak zwykle pojawia się dylemat – co kupić na prezent ślubny? I czy w ogóle go kupować, czy może jednak zdecydować się na starą dobrą kopertę z odpowiednią wkładką pieniężną? Jeżeli jednak opcja bezgotówkowa bardziej Wam odpowiada, przygotowaliśmy dla Was kilka inspiracji i pomysłów na ślubne prezenty.

Prezenty ślubne związane z wystrojem, a w szczególności z wyposażeniem wnętrz, to pomysły które okazują się całkiem dobrym rozwiązaniem. Bo przecież ślub to (przynajmniej w teorii) początek nowej drogi życia, w której zawiera się również tworzenie nowego wspólnego domu. Okazja jest jednak na tyle doniosła, że zwykłe akcesoria kuchenne na pewno tutaj nie przejdą – powinno być raczej elegancko, choć praktyczny prezent ślubny z pewnością będzie mile widziany. Co na przykład?

Wszystko zależy oczywiście od naszych możliwości finansowych i budżetu, który zamierzamy na ten cel przeznaczyć. Jest chyba oczywistym, że komplet ekskluzywnych garnków, wysokiej jakości sztućców czy małe AGD dobrej marki to wydatek nieporównywalnie wyższy niż nawet ten bardzo przyzwoity zaparzacz do kawy lub herbaty czy kawiarka tłokowa. Wiele zależeć też będzie od stopnia naszej zażyłości i bliskości z parą nowożeńców. W przypadku tych nieco mniej znanych osób lepiej postawić na bezpieczne rozwiązania, jakimi są chociażby zestawy naczyń do serwowania potraw i przekąsek w uniwersalnej kolorystyce i neutralnych kształtach.

W przypadku bliższych przyjaciół możemy nieco bardziej poszaleć i pozwolić sobie na coś dużo bardziej spersonalizowanego. Może będzie to już jakiś czas temu upatrzony obraz lub dosyć kosztowny świecznik wykonany ze szlachetnego materiału? Butelka ulubionej kilkunastoletniej whisky wraz z piękną kryształową karafką i szklankami w zestawie? A może porcelanowa zastawa stołowa z najnowszej kolekcji tak uwielbianej przez pannę młodą marki? Zapraszamy do naszych inspiracji…

Co kupić na prezent ślubny? 2
2
2
Co kupić na prezent ślubny? 3
2
Co kupić na prezent ślubny? 4
2
Co kupić na prezent ślubny? 5
2
Co kupić na prezent ślubny? 6
2
Co kupić na prezent ślubny? 7
2

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl