Cukierek albo psikus, czyli jak przygotować dom na Halloween

Cukierek albo psikus, czyli jak przygotować dom na Halloween 1

Wielkimi krokami zbliża się koniec października, a wraz z nim najstraszniejsza impreza w roku, czyli Halloween. Upiorna tradycja, którą zapoczątkowali Amerykanie, cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. I szczerze mówiąc wcale nas to nie dziwi, bo mroczne święto, któremu towarzyszy chłodny klimat jesieni to świetny sposób na spędzenie czasu w towarzystwie rodziny i przyjaciół.

Planujecie zorganizować imprezę, ale nie wiecie, jak przygotować dom na Halloween? Pierwszą rzeczą, o którą powinniście się koniecznie postarać są duże i dojrzałe dynie. To symbol Halloween i absolutny must have, jeśli mowa o stworzeniu charakterystycznego dla tego święta klimatu. Przy pomocy ostrego noża wydrążycie ich środek (przyda się na pyszną zupę-krem lub słodkie babeczki) i wytniecie wzory – oczy, nos i zębiska. Umieszczając w ich wnętrzu świece stworzycie oryginalne lampiony, którymi udekorujecie podłogę, schody, tarasy i balkony.

Mroczny klimat pomogą Wam stworzyć także kostiumy (duchy, kościotrupy i czarownice zawsze są na topie), zwisające z sufitu nietoperze i sztuczne pajęczyny. Jesteście odważni i chcecie nieco zaszaleć? Wykorzystajcie sztuczne szczęki i akcesoria z motywami czaszek. Skoro stworzona przez Was atmosfera ma wywołać dreszczyk emocji u gości, to musi być zabawnie i chociaż odrobinę przerażająco. W końcu Halloween to jedyna impreza w roku, kiedy nikogo nie dziwią ślady sztucznej krwi na ubraniach, snujące się po domu duchy i pełzające po talerzach pająki..

Cukierek albo psikus, czyli jak przygotować dom na Halloween 2
2
Zobacz kolejne 6 produktów Pokaż więcej 36 6 30 2

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl