Dom w ciepłych brązach

Dom w ciepłych brązach 1

Trochę afrykańskich klimatów w domu przez cały rok? Jesteśmy na tak!

Na szezlong zapraszamy więc krokodyla (miłośników środowiska naturalnego od razu uspokajamy – to skóra ekologiczna), podstawę lampy kradniemy prosto z sawanny, a ażurowe lampiony sprowadzamy z marokańskiego targu staroci. 

Akcentom z Czarnego Lądu nadajemy jednak nieco bardziej uniwersalnego charakteru, który stworzy scenerię idealną do wypoczynku w domowym zaciszu, czyli pora na dom w ciepłych brązach w nowej odsłonie. W tym celu potrzebujemy czekolady – tak, jesteśmy łasuchami również w kwestiach wnętrzarskich. Ciepły, czekoladowy brąz będzie zatem dominującym kolorem w naszej dzisiejszej aranżacji – zagości nie tylko na ścianach, ale i na tapicerce i nieco kolonialnej konsoli, nawet abażur nie może czuć się bezpiecznie. Jako bonus dorzucimy jeszcze designerski akcent w postaci oryginalnego lustra -  za deszczem co prawda nie przepadamy, ale taki lustrzany to zupełnie inna sprawa. 

Jak Wam się podoba nasz przepis na dom w ciepłych brązach aka czekoladowe safari?

Dom w ciepłych brązach 2
2
Dom w ciepłych brązach 3
2
Dom w ciepłych brązach 4
2

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl