Ekstrawagancki salon dla odważnych

Ekstrawagancki salon dla odważnych 1

Ekstrawagancki salon dla odważnych 

Tym razem nie macie co liczyć na spokojne biele i szarości w towarzystwie przytulnego i neutralnego drewna. Będzie coś zdecydowanie dla tych, którzy nie boją się korzystać z wyrafinowanego wzornictwa i ekscentrycznej estetyki. Nasz ekstrawagancki salon dla odważnych już na Was czeka!

Nasza dzisiejsza aranżacja to zdecydowanie salon dla odważnych – nieco mroczny, nie stroniący od przykuwających uwagę elementów wystroju. Co powiecie na figurki dekoracyjne w rozmiarze XXL (albo i nawet większym)? Tak, one stanowczo dodają temu wnętrzu drapieżności i oryginalnej estetyki, której nie powstydzi się żaden miłośnik ekscentrycznego home designu. A falista struktura mebli? A boki fotela wykonane z transparentnego akrylu? Obok tych akcentów również trudno przejść obojętnie. Dla równowagi znalazło się tutaj także miejsce dla przytulnego pluszu – tapicerki sofy i foteli wykonane zostały właśnie z tego niezwykle przytulnego materiału.

Do tego lustrzana dekoracja ścienna, kryształowy żyrandol niczym z barokowej sali balowej i voilà – nasz ekstrawagancki salon gotowy.

Ekstrawagancki salon dla odważnych 2
2
Ekstrawagancki salon dla odważnych 3
2
Ekstrawagancki salon dla odważnych 4
2

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl