Garden party – te akcesoria ogrodowe mogą się przydać

Garden party – te akcesoria ogrodowe mogą się przydać 1

Lubicie imprezy w plenerze? To dobrze się składa, bo nadchodzący sezon wiosenno-letni to idealny czas na garden party. Aby jednak móc w pełni cieszyć się jego urokami, warto zaopatrzyć się w kilka pomocnych akcesoriów ogrodowych…

Zastawa piknikowa

Garden party w gronie przyjaciół i znajomych lub rodzinny grill to niekoniecznie odpowiednie miejsce dla najlepszej zastawy stołowej. Dużo lepiej sprawdzą się tutaj jednorazowe naczynia lub zastawa piknikowa z plastiku wielokrotnego użytku. 

Zabezpieczające pokrywki i klosze na jedzenie

Pozostawiona na wierzchu żywność na pewno przyciągnie różnego rodzaju owady i insekty. Pokrywki i klosze na jedzenie łatwo poradzą sobie jednak z tym problemem. Uważajcie również na napoje – przypadkowe połknięcie osy, która zabłąkała się do naszego soku, może się okazać bardzo niebezpieczne dla naszego zdrowia, a nawet życia. Przezorny zawsze ubezpieczony, dlatego swoje garden party zaopatrzcie również w pokrywki do szklanek.

Dystrybutory do napojów i słoje z kranikami

Te akcesoria ogrodowe już kolejny sezon nie bez powodu cieszą się ogromną popularnością. Łatwe nalewanie sprawia, że nawet dzieci mogą się same obsłużyć, nalewając sobie porcję ulubionego soku.

Dzbanki z wkładem chłodzącym

Ten przydatny gadżet przyda się wszystkim tym, którzy nie chcą zbyt często fatygować się do kuchni po kolejną porcję lodu.


Garden party – te akcesoria ogrodowe mogą się przydać 2
2
2
Garden party – te akcesoria ogrodowe mogą się przydać 3
2
Garden party – te akcesoria ogrodowe mogą się przydać 4
2
Garden party – te akcesoria ogrodowe mogą się przydać 5
2
Garden party – te akcesoria ogrodowe mogą się przydać 6
2

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl