Glam rock na salonach

Glam rock na salonach 1

Dzisiaj luksus i elegancja w stylu glamour, ale z rockowym pazurem, czyli nowoczesność przeplata się z neobarokowym przepychem, gdy glam rock wkracza na salony.

Czego potrzebujemy? Na początek ściany w ciemnej i wyrazistej kolorystyce – czerń, grafit i odcienie ciemnego brązu mile widziane. Dokładamy nawiązujące do klasyki meble (wygodne, ale przede wszystkim o eleganckiej i luksusowej formie), kontrastując je nieco z kształtami o bardziej modernistycznym charakterze (stoliki ze szkła i chromowanej stali będą pasować wyśmienicie). Pamiętamy o lekko połyskliwej tapicerce (najlepiej o kilka tonów jaśniejszej od koloru ścian), muśniętych brokatem ozdobnych poduszkach i porażającym, wręcz wszędobylskim blasku, bijącym z licznych chromowanych powierzchni.

Zamiast przytulnych zasłon – masywne, metalowe żaluzje, lustra i ramy obrazów – również z metalu i w pokaźnych rozmiarach. Do tego duże, charyzmatyczne lampy – również takie nawiązujące stylistyką do estradowych reflektorów. 

I stało się - glam rock na salonach stał się faktem i oaza luksusowego wypoczynku dla gwiazdy rocka z pierwszych stron gazet gotowa… 

Glam rock na salonach 2
2
Glam rock na salonach 3
2
Glam rock na salonach 4
2

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl