PoprzedniaNastępna
Oglądasz

Jak mieszkać nowocześnie

Tym razem coś dla amatorów aranżacji lekkich i przyjemnych, mocno wpisujących się w teraźniejsze nurty wnętrzarskie, gdzie funkcjonalność i prostota wiodą bezapelacyjny prym, czyli jadalnia w stylu nowoczesnym.

 
Nie zabraknie jednak inspiracji z różnorodnych źródeł – bo współczesne aranżacje właśnie takie są, czerpiąc co najlepsze z różnych stylistyk wnętrzarskich, finalnie zaś dając właściwy sobie indywidualny i niezobowiązujący efekt. 
 
Marzyła Wam się kiedyś jadalnia w stylu skandynawskim, ale wolelibyście ją raczej w nieco odświeżonej formie? Może Wam się zatem spodobać nasza dzisiejsza propozycja, która niewątpliwie nawiązuje do wnętrz scandi, poddanych jednak wyraźnemu, nowoczesnemu liftingowi. Są tutaj i meble drewniane, i charakterystyczne dla Skandynawii zestawienie drewna z bielą. Nadal jest prosto i funkcjonalnie, ale z dużo bardziej nowoczesną lekkością. 
 
Jednakże nie tylko miłośnicy skandynawskiego wzornictwa znajdą tutaj coś dla siebie… Nie lubicie ograniczać się wyłącznie do tradycyjnego drewna, w swych wnętrzach stawiając również na bardziej wymowne w wyrazie materiały? Jeśli twierdząco odpowiedzieliście na to pytanie, to z pewnością spodobają Wam się metalowe krzesła, tak samo jak i usytuowane nad stołem metalowe lampy. Przytulność przytulnością, ale miało być nowocześnie, nie może być zatem mdło i bez charakteru – a metal we wnętrzach z całą pewnością dodaje nowoczesnego pazura.
 
Nie da się ukryć, że króluje pozornie sterylna biel, jednakże jak na nowoczesne aranżacje przystało, nie mogło również zabraknąć akcentów w nieco kontrastowych barwach. Poza czernią, znalazło się również miejsce dla turkusu, który zagościł nie tylko na jednym z krzeseł, ale również na dodatkach wystroju wnętrza - tym samym nasza jadalnia w stylu nowoczesnym została w pełni dopieszczona.
PoprzedniaNastępna
Oglądasz

Jak mieszkać nowocześnie