PoprzedniaNastępna
Oglądasz

Pomysł na prezent na Dzień Mamy

Odkąd wyrośliśmy z wieku, w którym własnoręcznie narysowana laurka załatwiała sprawę, dobry pomysł na prezent na Dzień Mamy nieraz okazywał się być nie lada wyzwaniem. Bo przecież ileż razy można kupować kolczyki lub wisiorek? Biorąc pod uwagę, że do ogarnięcia pozostaje nie tylko prezent na Dzień Mamy, ale i inne okazje, jak urodziny, imieniny czy prezent pod choinkę, nie ma się co dziwić, że o popadnięcie w panikę nietrudno. Ale wtedy na scenę wchodzimy my… Naprawdę musimy po raz kolejny przypominać, że różnorodność to nasza mocna strona? Ok, zatem pora po raz kolejny udowodnić, że nie jest to wyłącznie gołosłowna deklaracja. Uwaga – Wasz tegoroczny pomysł na prezent na Dzień Mamy właśnie nadciąga!

W prezencie bukiet z wazonem

W prezencie bukiet z wazonem

dla miłośniczek kwiatów

Jeśli Wasze Mamy kochają kwiaty, to sprawa jest dosyć prosta. Co powiecie na klasyczny bukiet, wręczony jednak wraz z pięknym wazonem? Można stosować wymiennie z roślinami doniczkowymi zaopatrzonymi w dekoracyjne osłonki. Pora również przypomnieć sobie o starych dobrych doniczkach wiszących – zdecydowanie wracają do wnętrzarskich łask…

Magiczne chwile z przeszłości...

Magiczne chwile z przeszłości...

zamknięte w stylowej ramce

Mamy to na ogół stworzenia z gatunku sentymentalnych. Łatwo się wzruszają, ale te łzy akurat lubimy w ich oczach widzieć. Dlatego kolejny sprawdzony pomysł na prezent na Dzień Mamy, który zdarzało nam się w przeszłości wykorzystywać, to ramki na zdjęcia. Główny klucz do sukcesu tkwi tutaj jednak w ich zawartości, dlatego warto poświęcić chwilę na odnalezienie zdjęcia, które przeniesie nas do magicznych chwil z przeszłości spędzanych w towarzystwie Mamy rzecz jasna.

Pomóż odetchnąć

Pomóż odetchnąć

i wykreować idealną strefę relaksu

Czy Wasze Mamy też mają takie problemy z odpoczywaniem? Bo nasze jakoś nie potrafią się tego nauczyć… I choć to one od dzieciństwa uczyły nas wielu rzeczy, to chyba teraz najwyższa pora, abyśmy to my dali im małą lekcję. Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić, prawda? Czasem wystarczy mała zachęta. Poduszka, która będzie świetnym towarzyszem w trakcie weekendowej drzemki sprezentowana wraz z nową płytą ulubionego wykonawcy? Poranna kawa w nowym kubku lub filiżance podana do łóżka? A może butelka ulubionego wina wraz z pięknymi akcesoriami? Opcji jest naprawdę całkiem sporo…
Miejsce dla upominków

Miejsce dla upominków

z lat poprzednich

A na koniec coś, co pozwoli zorganizować te wszystkie wspominane na wstępie kolczyki i naszyjniki z minionych edycji tego święta… Nasz ostatni tegoroczny pomysł na prezent na Dzień Mamy to pudełka i stojaki na biżuterię.
PoprzedniaNastępna
Oglądasz

Pomysł na prezent na Dzień Mamy