Kolekcja Brooklyn

Kolekcja Brooklyn 1

Jeśli w swoich wnętrzach stawiacie na klasykę w ponadczasowym stylu, który nigdy nie wyjdzie poza kanon wnętrzarskiej mody, to kolekcja Brooklyn ma spore szanse, aby idealnie wpisać się w Wasze estetyczne upodobania. 

 
To przede wszystkim uniwersalne meble do salonu i jadalni, choć seria ta jest na tyle bogata, że znajdzie się w niej również coś dla tych, którym marzy się kącik do pracy w klasycznym stylu. Te meble z palisandru to nie tylko gwarancja wysokiej jakości, ale i barwienie na piękny odcień orzecha, który świetnie komponować się będzie z wieloma kolorystykami. Dzięki neutralnej estetyce, wynikającej zarówno z prostoty formy, jak i naturalności zastosowanych materiałów, to propozycja, która z sukcesem odnajdzie się w niemalże każdym współczesnym wnętrzu.
Kolekcja Brooklyn 2
2
2
Kolekcja Brooklyn 3
2
Kolekcja Brooklyn 4
2

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl